BANYO BÖCEKLERİ

BANYO BÖCEKLERİ

Banyo böcekleri nemli alanları çok severler. Bu banyo böcekleri giderlerden geldikleri için alanın sıcaklığıyla gizli kuytu köşeler sığınarak ürerler. Giderden gelen böcekler nemi çok sevdiğinden alınan sıcak duşla bir araya gelince üreme ortamı artar. Korunmak için ise mutlaka ilaçlama yapılması şarttır.

İlaçlama esnasında Banyo böcekleri kokulu kokusuz jel ilaçlar böceğin biyolojisine göre ziraat mühendislerimizin tercihine göre seçilerek belirli dozlarda ev ve iş yerlerine uygulanır. Bu biyosidal ürünlerin etken maddeleri hedef böcek için seçilerek daha garantili sonuçlar oluşturur. Böylece hem ilaçtan tasarruf hem de banyo böceğinin kontrolü sağlanır.

Banyo böcekleri genellikle hamam böceği, gümüşçün böceği, kalorifer böceği, sinek gibi böcekler olabilir. Banyoda da sudan dolayı nem olduğu düşünülürse böcekler için ortam sağlanmış olur. Banyoda sadece bir tane haşere görülmesi durumunda daha da çoğalmasına engel olmak içi banyo böceği ilaçlama firması ile iletişime geçilmelidir.

Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak ev ve iş yerlerine kaliteli uygulama yapılmaktadır. Bununla birlikte hem sağlık açısından hem de hedef haşerenin kontrolü açısından olumlu bir sonuç doğurur.

Banyo böcekleri için en kaliteli ilaçları ziraat mühendislerimiz etken maddelere bakarak karar verirler. Bu da kısa zamanda banyo böceklerinden kurtulmanızı sağlar. Bu zararlıları evlerinizde gördüğünüzde bizleri arayarak ilaçlama yardımı alabilirsiniz.

Banyoda görülen haşereler evlere işyerlerine kısa zamanda yayılır. Devamında ise dolap içlerine çekmece içlerine kadar hatta ve hatta makine motorlarının iç kısımlarına kadar yayılacaklardır. Bu durumda kontrolü daha zor olacaktır. Parke içlerine kadar girdikleri bilinmektedir.

 

Etiketler: