DIŞ MEKÂN İLAÇLAMA

DIŞ MEKÂN İLAÇLAMA

DIŞ MEKÂN İLAÇLAMA

İç mekân ilaçlama ve dış mekân ilaçlama farkı başta olmak üzere dış mekân ilaçlama ile ev ilaçlama arasında pek çok majör fark bulunur. Her şeyden önce DIŞ MEKÂN İLAÇLAMA esnasında kullanılan ilaç ve kimyasal türleri, iç mekânda kullanılanlara göre farklılık gösterir.

Açık havada yapılacak olan ilaçlama; hava sıcaklığı, rüzgârın hızı ve derecesi, çevredeki bitki ve hayvanlara zarar vermeyecek ilaç seçimi gibi pek çok farklı faktörden etkilenen bahçe ilaçlama, ancak ve ancak profesyonel kadro eşliğinde gerçekleştirilmelidir. İstanbul dış mekân ilaçlama konusunda anlaşacağınız Eda ilaçlama uzmanı, size gereken tüm bilgileri sağlayarak şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunma garantisi verecektir.

Dış alanlarda görülen haşere ya da kemirgen sorunu oldukça önemlidir. Dış mekânda görülüp yaşadığımız alana girmez denmemelidir. Örneğin; bahçemizde pire sorunu var ise bahçeden geçip evimize gelirken üzerimizden pire getirebiliriz. Yine bahçemizde hamam böceği sorunu var ise camımız açık iken içeriye girebilirler. Bu nedenle dış mekân ilaçlaması önemlidir. Yine sümüklü böcekler bahçemizdeki ağaç ya da bitkilere zarar verebilirler. Yine bahçede sinek sorunu ya da arı sorunu var ise camlarımızı açamayabiliriz, balkonumuzda oturamayabiliriz.

Profesyonel yardım almadan gerçekleştiremeyeceğiniz dış mekân ilaçlama, İstanbul ilaçlama şirketlerinden destek alınarak zahmetsizce tamamlanabilir. Eda ilaçlama şirketi, ihtiyacınız olan tüm haşere ilaçlama hizmetlerini sunmakla birlikte size en etkili çözümler sunmaktadır.

Eğer müstakil evinizde bir bahçeniz, iş yerinizde ya da ofisinizdeki yeşillik alanınız ya da mahsul yetiştirdiğiniz bir tarlanız varsa dış mekân ilaçlama için Eda ilaçlama firmasına başvurmanız mümkün. Dış mekân ilaçlamaya dair merak ettiğiniz tüm detayları iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak öğrenebilir randevunuzu en kısa sürede oluşturabilirsiniz.

Etiketler: