EV İLAÇLATMAK NE KADAR?

EV İLAÇLATMAK NE KADAR?

EV İLAÇLATMAK NE KADAR?

İlaçlama işlemi her zaman merak edilen bir konudur bu konu ile ilgili en çok sorulan soru ise fiyatıdır. Ev ilaçlatmak ne kadar gibi soru her şirkete sorulan ve cevabını net olarak alınamadığı soru türlerindendir.  Aslında cevabı oldukça basit olan bu soru tamamen haşere ve kemirgenlerin durumuna bağlıdır. Kemirgenler ile haşereler dünya üzerinde bulunan bütün evlerde bulunurlar ve insanlarla beraber yaşam alanlarını paylaşmaya bayılırlar.  En ufak bir kırıntı haşerelere ve kemirgenlere davet çıkaran bir durumdur.  Ayrıca evlerin temiz olmaması da haşere ve kemirgenlerin en çok işini gelen şeydir. Kemirgenler ve haşereler insanların sadece yaşam alanlarını değil canlarını, kanlarını, mallarını ve eşyalarını paylaşmaya da bayılırlar. İnsanlara maddi zararların yanında bir de manevi zararlar yaşatan bu canlılarla baş etmenin tek yolu ev ilaçlama hizmeti almak ve düzenli olarak yaptırmaktır.

 

Ev İlaçlama Fiyatlarının Farklılık Göstermesinin Sebepleri

 

Aslında evlerin ilaçlanmasında mantık bellidir.  Ücret değişmemektedir.  Yani uygulanan ilaç aynı fiyatta uygulanarak hizmet verilmektedir. Fakat ilaçlamada farkı yaratan faktörler ise;

 

- Evin büyüklüğü,

- Evde bulunan haşere ya da kemirgen türü,

- Evdeki hangi kısımların ilaçlamaya ihtiyaç duyduğu,

- Haşere ya da kemirgenin yoğunluğu,

- İlacın ne kadar dolu da kullanılacağı,

- İlacın kullanılmasında hangi yöntemi uygulanacağı Etkin olmaktadır.  Bu soruların cevabı bulunduğunda evi ilaçlama ne kadar sorusu da cevap bulacaktır.  Evin içerisinde ek bir alan bulunuyor e ilaçlanması gerekiyorsa da;

 

- Bulunan ek alanın büyüklüğü,

- Ek alanın türünün ne olduğu,

- Bahçe,  tarım,   yerleşime açık ya da hayvan olup olmama durumu,

- İnsanların kalıp kalamayacağı türde bir yer ise buralara da ilaçlama yapılır.  Teknolojik ve sonuç odaklı şekilde yapılan işlemler fiyat üzerinde değişiklik olmasına sebep olmaktadır.  Ev ilaçlama ne kadar diye merak edenler için şunu söylemekte fayda vardır;  hiçbir ilaçlama yöntemi haşere ve kemirgen in verebileceği maddi manevi zarardan daha yüksek fiyatta değildir.

 

Evler düzenli bir şekilde ilaçlandıktan sonra bu işlemler belirli sıklıklarla devam eder. Eda İlaçlama bu sıklıklarının düzenli bir şekilde takip edilmesini sağlayarak başarılı ilaçlama işlemleri gerçekleştirilir.

Etiketler: