EVDE BULUNAN KÜÇÜK BÖCEKLER

EVDE BULUNAN KÜÇÜK BÖCEKLER

EVDE BULUNAN KÜÇÜK BÖCEKLER

Yaz aylarının en ciddi sorunlarından birisi olarak karşımıza haşereler çıktığını söylesek abartmış olmayız. Gerçekten de haşereler ciddi sağlık sorunlarına yol açarlar ve maalesef insanlarımız oluşabilecek zararın farkında bile değiller. Evde bulunan küçük böcekler bilinenden daha fazla sağlık sorununa yol açabilirler. Özellikle mikrop taşıma özellikleri nedeniyle ciddi hastalıkların habercisi olabiliyorlar. Buna rağmen bizler evde görülen küçük böcekler konusunda yeterli özveriyi göstermiyoruz ve sıradan yöntemler kullanarak ilaçlama yapmaktayız. Hatta reklamlarda izlediğimiz ya da sokaklarda dahi duyduğumuz ilaçlar ile ilaçlama yapmaktayız ve bunun aslında böcekler kadar zararlı olduğunun bilincine bir an evvel varmalıyız. Çünkü böcekleri iyi tanımayan bir kişinin yapacağı ilaçlamanın katkısı da tartışılır.

Evde küçük böcekler görüldüğünde yapılması gereken en önemli arayış iyi bir ilaçlama firması yönünde olmalıdır. İyi bir ilaçlama firmasının ruhsatlı olması belirli standartların yakalandığı anlamı taşır. Buna örnek vermemiz gerekirse Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmalarını gösterebiliriz. Bu özellik bile kişilerin sağlıklarının güvence altına alınması anlamı taşır. Tabi ki alınacak bazı ilave önlemler ile. Evdeki küçük böcekler için ruhsatlı firma ile anlaşmanın bir önemli avantajı da bu tür firmaların kullandıkları ekipmanlar yönüyle de belirli standartları yakalamak zorunda olmasıdır. Özellikle iyi gizlenen böceklerin yok edilmesinde bu önemli bir koşuldur.

Evde bulunan küçük böcekler konusunda bizden de destek alabilir ve garantili ilaçlama ile tanışabilirsiniz. Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde mutlak memnuniyet veren firmamız deneyimli ekibi ile sizlere de hizmet vermekten gurur duyacak. Evde böcekler ile yaşadığınız savaşınız sona erecek. Bizi 7/24 saat arayabilir ve İstanbul’un hangi yakasında olursanız olun aynı kaliteli hizmeti sabit fiyatlarla alabilirsiniz. Maksimum memnuniyet ilkesi ile çalışan firmamızın referansları ile görüşmeden karar vermeyin. Eda İlaçlama sizlere resmi belgeli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile destek verecek. Sağlığınızı koruma altına almak istiyorsanız artık adresiniz belli. Bizi arayın ve sonsuza kadar kurtulun. Sağlığınızı böceklere em etmemek alacağınız en akıllıca karar olacaktır. Uygun ve kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde almak istiyorsanız arayın yeter.

Haşereler konusunda yeterli özveriyi göstermediğimiz bir gerçek. Özellikle ortalıkta geçen böcekler kene ya da akrep gibi aşırı riskli olanlardan değilse umursamıyoruz bile. Evde bulunan küçük böcekler hastalıkları taşıyan yegane canlılardan birisidir. Ciddi bir şekilde sağlığı tehdit ederler. Özellikle de insanları ya da insanların tükettikleri ürünlere temas edenler bilinen birçok hastalığın taşıyıcısı olabiliyor. Böylesine riskli bir canlı ile sıradan bir mücadele yapılabilir mi? Bu durumda alınacak önlemlerden söz edelim. Belirtmemiz gereken tek unsur var aslında. O da ilaçlama gereksinimi. Ama ana mesele burada başlıyor. Nasıl ilaçlama yapılacak ya da ilaçlamayı kimler yapacak? Evde görülen küçük böcekler ile mücadelenin ana teması profesyonel firmalarla çalışmaktır.

Profesyonel firma demek resmi şartları tamamlamış olmak demektir. Yani biz buna ruhsatlı ilaçlama firması diyoruz. Çünkü bu firmalar evde küçük böcekler hakkında geniş bilgilere sahiptir. Bu nedenle hangi böceğe karşı hangi ilaç kullanılması gerekir iyi bilirler. Bu da yapılacak olan ilaçlamanın katkısı sağlaması adına çok önemlidir. Eğer ruhsatlı olmayan yani merdiven altı kurulmuş olan firmalardan destek talebinde bulunacak olursanız elde edeceğiniz katkı da ancak sizin kendi yapacağınız kadar olacaktır. Yani daha basit bir deyişle hiçbir katkı göremeyeceksiniz. Evdeki küçük böcekler çok kısa süre de olsa belki ortadan uzaklaştırılacak ama kısa sürede yeniden ortaya çıkacaklar. Bu durumda da verdiğiniz para ile olumsuzluk satın almış olacaksınız.

Evde bulunan küçük böcekler ile mücadelede ruhsatın ne denli önemli olduğunu özellikle vurguladık. Ya da bu arayışınıza bizimle de son verebilirsiniz. Çünkü bizler ruhsatlı ve resmi şartları her zaman zamanında yerine getiren bir işletmedir. Evde böcekler konusunda deneyimli olan firmamızdan günün her saatinde destek alabilir ve bu sayede de günlük işlerinizi sekteye uğratmazsınız. Eda İlaçlama olarak sizlere 7/24 saat hizmet vermekteyiz. Maksimum memnuniyet ilkesi ile çalışmakta olan firmamızdan bir telefon ile destek alabilirsiniz. Her türlü böcek hakkında deneyimli ziraat teknikerlerimiz sizleri garantili ilaçlama ile tanıştıracaklar. Üstelik de İstanbul’un tamamına sabit fiyatlı olarak hizmet vermekteyiz.

Etiketler: