EVDE ÇIKAN BÖCEK TÜRLERİ

EVDE ÇIKAN BÖCEK TÜRLERİ

Sağlıklı yaşamın temel koşullarından birisidir temizlik. Ama ne kadar mücadele edilirse edilsin mikroplardan tamamen arınmak mümkün değildir. Çünkü biz yeterli temizliği yapsak da ortamda istenmeyen canlıları görmemiz mümkündür. Bazılarını genel kavramla kemirgenler, bazıları haşereler bazıları da parazitlerdir ama biz onlara kısa tabirle böcekler der geçeriz. Evde çıkan böcekler tüm temizlik mücadelesine rağmen ortama mikrop saçan yegane canlılardır. Onlardan kurtulmak zorunlu görevimiz olsa da doğru yöntemlerle kurtulmak daha büyük görevimizdir. Kısacası ev ilaçlama yaptırmak gerekir ama bu ilaçlamanın da doğru yapılması gerekir. Yani her ilaçlama ile her böcekten kurtulmak beklenmemesi gereken bir durumdur. Yapılacak ilaçlamanın o böcek üzerinde etkisi olan ekipmanlar ve ilaçlar ile yapılması gerekir.

EVDE ÇIKAN BÖCEK TÜRLERİ çok fazla olabilir. Çünkü o kadar fazla türde böcek vardır ki her biri için farklı ilaç kullanmak gerekebilir. Örneklemek gerekirse bir pire mücadelesinde kullanılan ilaç ile hamam böceği mücadelesinde kullanılacak ilaç farklıdır. Bu nedenle de ev de çıkan böcek çeşitleri doğru tespit edildikten sonra doğru ilaç ile ilaçlamanın yapılması gerekir. Bu ilaçlama türüne ve ilaç çeşidine de ancak uzman kişiler karar verebilir. Bizlerin marketlerden bile temin etmekte zorlanmadığımız ilaçlar ile yapacağımız ilaçlama her böcek türünde etkili olmayacaktır. Zaten onlar da ortamda görülen böceğin yok edilmesinde etkili olabilseler de asıl yuvalarına nüfus etmeyeceği için ilaçlamadan kısa süre sonra yeniden görülebilirler. Bu da mikrop dağıtımında halen aktif olacakları anlamına gelir.

Evde çıkan böcek türleri konusunda yeterliliği olduğunu iddia eden her firma ile de çalışmamak gerekir. Böcek türlerini gerçekten tanıyıp tanımadıklarını anlamak için sundukları referanslardan farklı böcek türleri görülenleri aramak ve o türde ne gibi sonuç elde ettiklerini sormak gerekir. Biz İstanbul genelinde her türlü böcek konusunda hizmet veren bir firmayız. Ruhsatlı ilaçlama firması olan Eda İlaçlama mutlak memnuniyet ilkesi ile faaliyet göstermektedir. Bu sayede garantili ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca firmamıza günün her saatinde ulaşma rahatlığına da sahipsiniz. Uzman ekibimiz görülen ve olması muhtemel böcek türlerine göre bir ilaçlama yöntemi belirleyecekler ve sizleri çok uzun süreli olarak bu böcek illetinden kurtaracaklardır.