EVDE FARE VAR NE YAPMALIYIM?

EVDE FARE VAR NE YAPMALIYIM?

EVDE FARE VAR NE YAPMALIYIM?

Haşere türlerinin en zeki ve en pis hayvanlarından biridir. Fare insan sağlığı açısında oldukça tehlikelidir. Çünkü fareler lağım gibi oldukça pis alanlarda bulunurlar ve elastik vücutları sayesinde buralardan çok rahat bir şekilde geçebilirler. Bunun yanında bazı türleri çok büyük ve iri olduklarından insanlara saldırabilmektedir. Uzun süre açlığa dayanabilir fakat çok aç kaldıklarında keskin ve güçlü yapıya sahip dişleri ile insanların organlarını kemirebilir. Fareler ev alanlarında yer aldığı zaman korkun. Çünkü en yeni aldığınız eşyayı bile hiç acımadan kemirerek zarar vermeye başlayabilir. Evde fare hem çocuk için hem de yaşayan her birey için tehlike uyandırmaktadır. Fareler çok hızlı koşarlar o yüzden onları gözle takip etmek ya da hangi alanlarda yer aldıklarını kestirebilmek sanıldığı kadar kolay değildir. Fareler gündüzleri pek ortalıkta görülmekten hoşlanmazlar ya da çıktıklarında da tehlikeyi fark ettikleri an olay yerini terk ederler.

Günümüzde fare ya da diğer haşere türlerinden sizleri kurtarabilecek binlerce ilaçlama firmaları faaliyet göstermektedir. Evde fare var ne yapmalıyım dediğiniz an sizlere anında yardımcı olmak için gece gündüz demeden çalışan bu firmalar oldukça ekonomik oldukları bilinmektedir. Farelere bireysel yapılacak olan müdahale saldırgan olmaları sebebi ile tehlike yaratmaktadır. Diğer bir taraftan da hiçbir zaman size doğru sonucu vermemekle birlikte aldığınız çeşitli ilaçlarla daha fazla para harcadığınız gibi diğer bir taraftan da zaman kaybetmiş olursunuz. Evde fare var diye panik içinde yapacağınız her hareket sizi sağlığınızdan edebilir. Bu sebepten dolayı sakin davranarak tek yapmanız gereken bir ilaçlama servisinden teknik destek istemenizdir. Fare ilaçlama bilgi gerektirir ve ilaçlama konusunda uzman olan kişilerce yapılması en mantıklı olanıdır. Sizin tek başına yaptığınız ilaçlama sizin sağlığınıza zarar verebilmekte hastalıklara yol açmaktadır. İlaçlama işlemi firma tarafından yapıldığında zaman almaz. Fakat doğru firma yani ilaçlama işine yıllarını vermiş olan firma olması gerekmektedir. İlaçlama konusunda en ufak bir bilgi sahibi olmayan firma sadece paranızı almak üzerine kurulmuştur. İlaçlama firması seçerken öncelikle iyi bir şekilde araştırılmasında her zaman yarar vardır.

Bizler Eda ilaçlama olarak İstanbul’un hemen hemen her çevresinde kesintisiz ilaçlama hizmetini halka vermek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Şirketimiz ilaçlama konusunda özellikle de kullandığı ilaçlarda son teknoloji ile yeni çıkanlarını bizzat yakından takip etmektedir. Fakat bunları da ince eleyip sık dokuyarak sağlık bakanlığından onaylı olup olmadıklarına bakmaktadır. Sağlık bakanlığından onaylı olan ilaçları kullanarak hem sizin sağlığınıza zarar vermemiş hem de çevre düzenini bozmamış oluruz. Servisimiz her türlü ilaçlama işini zaman ve yer farkı ortaya atmadan sabit fiyat güvencesi ile sizlere sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana adımızı herkese duyurmanın mutluluğunu yaşamaktayız ve sizlerle paylaşmaktayız.

 

 

Etiketler: