EVDE HAMAM BÖCEĞİ SORUNU

EVDE HAMAM BÖCEĞİ SORUNU

EVDE HAMAM BÖCEĞİ SORUNU

Evlerimizde en sık görülen haşerelerden birisi de hamam böcekleridir. İsminden de anlaşılacağı gibi hamam böcekleri nemli ortamları severler ve evlerin tesisat giderlerinden bile geçiş yapabilirler. Bu da onların ne kadar pis canlılar olduğunu gösterir. Ne yazık ki birçok ev sakini evde hamam böceği var diye hayıflanıyor. Hayıflanıyor hayıflanmasına ama halen doğru yöntemlerle ilaçlama yapmıyorlar. Hamam böceği insanlara fazla temas etmezler. Ama özellikle mutfaklarda görülen yiyecek artıklarına temas ederler. İyi bir mikrop taşıyıcı olmaları nedeniyle de ciddi sağlık sorunlarına yol açabilirler. Bu nedenle de evde hamam böceği sorunu ile karşılaşıldığında iyi bir ilaçlama yapılması gerekir. Bu ilaçlamanın ise bilinçli yapılması gerekir ki elde edilecek sonuç olumlu olabilsin.

Evde hamam böceği varsa ilaçlama yapılması gerektiğini ifade ettik. Bu ilaçlamanın profesyonel firmalar tarafından yapılması büyük önem taşıyor. Özellikle de ruhsatlı ilaçlama firmalarından destek alınması gerekiyor. Bu tür firmalar uzman ziraat teknikerleri ile hizmet ederler ve her türlü hamam böceği konusunda bilgiye sahiptirler. Haşerenin türüne göre de farklı yöntemler kullanarak ilaçlama yaparlar. Böylece evde hamam böceği içen ne yapılır diye endişe etmeyi ortadan kaldırırlar. Bunun yanında eğer bir ilaçlama firması resmi koşulları sağlıyor ise sağlık kurumlarının onayladığı ilaçları kullanarak hamam böcekleri ile mücadele ederler. Böyle olunca da bu tür haşerelerden kurtulmak mümkün olur. Ama merdiven altı ilaçlama şirketlerinden destek istenirse beklenen sonuç asla elde edilemez.

EVDE HAMAM BÖCEĞİ SORUNU için ruhsatlı firmalardan destek almanın bir diğer önemli yanı ise standartlara uygun ekipmanlar kullanılarak ilaçlama yapılacak olması. Böylece haşerelerin kökü kurutulabilir ve çok uzun süre onlarla karşılaşma ihtimali de ortadan kalkar. Evde hamam böceği gördüğünüzde ilk olarak bizleri aramanızı öneriyoruz. Çünkü bizler ruhsatlı firmayız ve 7/24 saat aktif çalışmaktayız. Garantili ilaçlama hizmetlerimizden yararlanmanız için bizleri günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı kalite ve uygun fiyatları götüren Eda İlaçlama sadece hamam böceği mücadelesinde değil zararlı tüm canlılar ile yapılacak olan mücadelelerde sizin yanınızda. Hem de İstanbul’un tüm ilçelerinde sabit fiyatlar ile hizmet sağlıyoruz.

 

Etiketler: