EVLERE İLAÇLAMA

EVLERE İLAÇLAMA

EVLERE İLAÇLAMA

Özellikle yaz aylarında yaşam alanlarında üreyen hamamböceği, karınca, güve gibi böcekler ve haşereler için profesyonel ev ilaçlama yapılmalıdır. EVLERE İLAÇLAMA çocukların ve evcil hayvanların sağlığı için de önem taşımaktadır. Taşıdıkları mikropların yanı sıra ısırıkları ile de sağlığı tehdit etmektedirler ve evlere böcek ilaçlama yapılırken insan sağlığına zarar vermeyen ilaçları kullanan evlere fare ilaçlama hizmeti sunan firmalar seçiminde özenli olunmalıdır. evlere ilaçlama hizmeti yapılırken haşerelerin tam yuvalarının ve gizlendikleri alanların doğru tespiti ile eve ilaçlama yapılırsa sonuç tek seferde etkili olabilmektedir. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanan firmalar tercih edilmelidir.

Evlere böcek ilaçlama yapılırken yiyecek ve içeceklerin bulunduğu mutfak ve kiler gibi yerlerin sağlığı tehdit edecek zehirli kimyasallar ihtiva eden ilaçlardan kesinlikle uzak durulmalıdır evlere pire ilaçlama yapıldığı zaman yiyecek içecekler üzerine bulaşan zehirler veya ölmeyen haşereler, fareler  veya böceklerin evin içinde yeni yuvalama yaparken taşıdıkları zehirler yüzünden küçük çocuk ve evcil hayvanları zehirleyerek üzücü sonuçlara neden olabilirler. Bu sebeple ev ilaçlama hizmeti satın alırken seçilecek ev ilaçlamaları firmaları içinden deneyimli ve sizin sağlığınızı korumanın yanında etkili bir evlere ilaçlama yapabilen firmalar içinden seçilmelidir. Her meslek ve hizmet sektöründe olduğu gibi evlere ilaçlama yapan işletmelerde de sahte ve insan sağlığını düşünmeden para kazanma hırsında olan kaçak çalışan evlere akrep ilaçlama firmaları bulunmaktadır. Zannedildiği gibi sertifikalı ve ilaçlama ruhsatına sahip evlere ilaçlama şirketleri pahalı değildir. Sektördeki yeni gelişmeleri yakından takip eden firmamız meydana gelen yenilikleri müşterilerinin sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Eda İlaçlama, evlere ilaçlama alanında en bilinen ve kalitesini sunduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyeti ile kanıtlamış sektörde lider bir firmadır. Haftanın 7 günü 24 saat evlere ilaçlama yapabilme esnekliği ile sizlerin zaman konusunda da rahatlığınızı sağlamaktadır. İstanbul ili sınırları içinde fazladan ulaşım masrafı ilave edilmemektedir. Deneyimli elemanları ile etkili ve sağlıklı bir ev ilaçlama yapan firmamız tek ilaçlama ile haşere, böcek ve farelerden kurtulmanızın teminatını vermektedir. En uygun fiyatlı ve en etkili ilaçlama yapan firmamız ruhsatlı ve sertifikalı çalışmaktadır.

 

 

Etiketler: