FARE İÇİN EV İLAÇLAMA

FARE İÇİN EV İLAÇLAMA

FARE İÇİN EV İLAÇLAMA

Evlerde ilaçlama gerekliliği bilinci her geçen gün biraz daha yerleşiyor. Ancak ilaçlama denildiğinde sadece haşerelere karşı yapılması gerektiği izlenimi de halen var. Oysa ilaçlama kavramı daha geniş. Mesela fare mücadelesi de son derece önemli. Çünkü farelerin uyuyan insanların burunlarını ya da kulaklarını kemirdiğini dahi duyuyoruz. Bu kadar tehlikeli bir canlı amatör yöntemlerle yok edilebilir mi? Hele ki fare gibi çok iyi korunan ve çok hızlı üreyebilen bir zararlının sıradan fare ilaçlama yöntemleri ile yok edilmesi mümkün mü? Marketlerdeki fare zehirleri ya da dededen kalma fare kapanları çözüm üretme konusunda mutlaka yetersiz kalacaktır. Jel yapıştırıcıları ile yapılan çalışmaları da fare için ilaçlama uygulamasında yeterli göremeyiz. Bunun yerine iyi bir ilaçlama firması yardımı almak ve doğru zamanda doğru yöntemlerle FARE İÇİN EV İLAÇLAMA yaptırmaktır.

Ancak ne yazıktır ki halen eski usul fare yakalama teknikleri uygulanıyor. Oysa bu yöntemler ile farelerin yok edilmesi mümkün olmadığı gibi evlerde yaşayan diğer kişi ve canlıların da zarar görmesine sebep olunuyor. Evde fare görüldüğü andan itibaren hızlı bir şekilde uzman desteğine başvurmak gerekir. Onlar fare türüne göre doğru ilaçlamayı yapacaklardır. Ancak ev fare ilaçlama şirketinin ruhsatlı olma zorunluluğu da vardır. Ucuz ilaçlama adı altında çalışan merdiven altı kurulmuş şirketler sizin kendi yapacağınız fare mücadelesinden daha fazlasını gösteremezler. Fare için evi ilaçlama yaptıracağınız firmanın resmi kurulmuş olması kullanılan ilaç ve malzemelerin Sağlık bakanlığı onaylı olması demek olacaktır. Ayrıca da uzman kişilerin uygulamayı yapacağı anlamı taşır.

Evde fare var diye hayıflanmak yerine düzenli olarak bir ilaçlama yaptırmak kesin çözüm olarak görülebilir. Bu kapsamda memnuniyet sağlayacak firmalar da yok değil. Özellikle İstanbul’un her köşesinde sabit fiyatlar ve garantili ilaçlama hizmeti veren Eda İlaçlama çok iyi bir çözüm olabilir. Ayrıca firmanın 7/24 saat aktif olması ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlara veriyor olması da ayrıca bir avantaj olarak görülebilir. Fare için evi ilaçlama işlemi yapacak olan kişilerin eğitimli ve donanımlı olması çok önemli iken bunun teyidi ise referans görüşmeleri ile anlaşılabilir.

Etiketler: