HAMAM BÖCEĞİ JELİ

HAMAM BÖCEĞİ JELİ

Hamam böceği, evlerimizin korkulu rüyası. En zor yok olan böcek türü. Beslenme şekli sadece ağız yoluyla değil vücüdündaki deliklerden de olduğu için Kafası kopuk bir şekilde bir hafta yaşayabilir. Suda bir saat yaşayabilir, nefesini 40 dakika tutabilir.. Hamam böcekleri eksi kırk dereceye kadar olan soğuklarda da yaşayabilirler. Tüm bu özellikler hamam böceklerinin yok edilmesini zorlaştıran etmenlerdir. Çünkü her ortamda kendilerine yaşam alanı bulmaktadırlar. Taşıdıkları mikroorganzimalar ile parazitler ile birçok salgın hastalığı beraberlerinde getirirler.

Her ortamda kendilerine yaşam alanı bulan hamam böceklerini yok etmek için kendi kişisel çabalarımız yeterli olmaz. Yiyeceklerimizi ortada bırakmamak, özellikle mutfağımızı hijyen kurallarına uygun temizlemek önlem olabilir ancak yeterli değilidir. Çünkü hamam böcekleri hızla ürerler ve bir kez çoğalırlarsa evimizin birçok yerinde yuva yaparlar. Ve eğer hamam böceklerinden kurtulmak istiyorsak daha etkili yollara başvurmalıyız. Bu yollardan en önemlisi böcek ilaçlama yapmaktır. Tabi böcekler çok çeşitli olduğu için türe özgü ilaçlama yapılmalıdır. Örneğin hamam böceği ilaçlama bu yöntemlerden biridir. Özellikle jel ilaçlama en etkili yöntemlerden biridir. Hamam böceği jeli birçok yerde satılmaktadır. Ancak ne yazık ki birçok böcek jeli yan sanayi ürünü olup içeriği hamam böceklerini yok etmede ytersiz kalmkatadır. Bu nedenle jel böcek ilaçlama işi için uzmanından yardım almak en etkili yoldur. Çünkü hamam böcekleri buzdolaplarının motorlarında bile yuva yapabilirler. Hamam böceğinden kurtulmak için tüm yuvalara jel sürülmelidir. Bu işlemi de en iyi böcek ilaçlama şirketleri yapmaktadırlar. Hamam böceği jeli diğer ilaçlama yöntemlerinden daha güvenilirdir. Koku yapmaz, bir şırınga yardımıyla sadece yuvalara uygulandığı için evi havalandırmaya, ya da evden uzaklaşmaya gerek kalmaz.

Ancak her işte olduğu gibi böcek ilaçlama işinde de bazı fırsatçılar vardır.Bu nedenle iyi bir jel ilaçlama servisi seçilmeli, İşinde uzman profesyonellerin çalıştığı bir böcek ilaçlama şirketiyle çalışılmalıdır. Çünkü piyasada ruhsatsiz çalışan pek çok böcek ilaçlama şirketi vardır. Ayrıca kullanılan jelin kalitesi de önemlidir. Hiçbir işe yaramayan sahte böcek jelleri piyasa da hayli fazladır. En iyi çözüm alanında kendini kanıtlamış bir jel ilaçlama şirketi bulmaktır. Bulunan jel ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı onaylı böcek jellerinden kullanmalıdır. Eda İlaçlama şirketi olarak hamam böceklerindenden kurtulmanın kökten çözümünü sizlere sunuyoruz. Alanında uzmanlaşmış elemanlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlarıyla bütün hamam böceği yuvaları bulunup sağlıklı, kokusuz jel ilaçlama yapılmaktadır. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

 

Etiketler: