İLAÇLAMA TAHTA KURULARI

İLAÇLAMA TAHTA KURULARI

İLAÇLAMA TAHTA KURULARI
İnsanlara zarar veren böceklerin sayılması istense tahta kuruları muhtemelen ilk beş içerisinde yer alacaktır. Bu değerlendirme gerçekten de doğru bir değerlendirmedir. Yani bu böcek insan sağlığını olumsuz etkileyen başlıca böceklerden birisidir. Ayrıca ondan kurtulmakta çok güçtür. Çünkü genelde insanların uyuduğu saatlerde aktif olurlar. Gündüz saatlerinde ise karanlık köşelere saklanarak ulaşılmaları zor olur. Bu nedenledir ki onlara yatak böcekleri ismi de verilmiştir. Tahta kurusu insanların kanını emerek beslenir. Bu nedenle de sabah kalktığımızda bazen kızarıklıklar ve kabarıklıklar beraberinde de kaşıntı görürüz. Isırılan bölgede kanama ya da ağrı hissiyatı da sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Böyle bir sonuçla karşılaştığımızda bilmemiz gerekir ki yaşam alanımızda tahtakuruları mevcut. İLAÇLAMA TAHTA KURULARI için de olmazsa olmaz gerekliliktir.

Tahtakurusundan kurtuluşun tek yolu ilaçlamadır ama ilaçlamayı yapacak olanların yeterlilikleri de burada büyük önem taşır. Çünkü insanların ilaçlama firmalarına taleplerinin artmasıyla birlikte ruhsatsız çalışan ancak kendilerini ilaçlama tahta kuruları için uzman gösteren birçok firma ortaya çıktı. Bunlar ruhsatsız firmalar ve ne yazık ki insanları daha uygun fiyatlara ilaçlama yaptıklarını iddia ederek kandırıyorlar. Maddi tarafı bir tarafa yapacakları ilaçlamanın tahtakurularından daha ciddi zararlara yol açması da mümkün. Bu nedenle anlaşma yapılacak olan tahta kurusu ilaçlama firmasının mutlaka ruhsatlı olmasına dikkat etmek gerekir. İlaçlama tahta kurusu için zorunlu gereklilik ancak ruhsatlı firmanın ilaçlama yapması da bir o kadar zorunlu bir ihtiyaç. Bunun ana nedenlerinden birisi Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanacak olmalarıdır. Bir de işin doğru ekipmanlar kullanılması gerektiği gerçeği var tabi.

Tahtakuruları gece ortaya çıktığına göre ilaçlamanın doğru zamanda yapılması da mutlak gereklilik olarak karşımıza çıkıyor. O nedenle firmamız Eda İlaçlama diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. Bunun sebebi ise günün her saatinde çalışan bir firma olmamızdır. Bizleri günün her saatinde arayabiliyor olmanız ve tahtakuruları konusunda uzman ekiplerle uygulama yapıyor olmamız sizlerin bu sorundan kurtulmanız için en değerli seçeneklerdir. Eda ilaçlama tahta kuruları konusunda eğitimli personeller sayesinde garantili ilaçlama hizmeti sağlıyor. İstanbul genelinde çalışıyoruz ve sabit fiyatlar sunuyoruz. Ana hedefimiz sizleri de diğer birçok mutlu referanslarımızın arasına eklemektir.

Etiketler: