KALORİFER BÖCEKLERİ NASIL ÖLDÜRÜLÜR?

KALORİFER BÖCEKLERİ NASIL ÖLDÜRÜLÜR?

KALORİFER BÖCEKLERİ NASIL ÖLDÜRÜLÜR?

Kalorifer böcekleri hamam böceklerinin en hızlı yayılan türüdür. Sıcağı ve kuru yerleri çok severler. Bu nedenle özellikle kaloriferlerimizin yakınlarında yuva yaparlar. Banyo, mutfak, tuvalet vb. yerler yuvaları için ideal yerlerdir. Hama böcekleri arasında en dayanaklı olan türlerden biridir. Bu nedenle kendi geleneksel yöntemlerimizle yok etmek boşa bir çaba olacaktır. kalorifer böceğiyle mücadele etmenin en etkili yolu, güvenilir bir kalorifer böceği ilaçlama şirketinden profesyonel yardım. Kalorifer böcekleri nasıl öldürülür sorusuna nereyse ilaçlama dışında imkansız cevabını verebiliriz. Çünkü, hamam böceğinin bir türevi olan kalorifer böceği kafası kopmuş halde nereyse bir hafta yaşayabilmektedir. Kalorifer böceklerine çözüm bulabilmek için kaliteli bir ilaçlama firmasından uzman destek almak akıllıca olacaktır.

Kalorifer böceği hızla yayılan haşere türüdür. Bir seferde kırk elli yumurta bırakır. Bu nedenle evin birçok yerinde yuvaları olur. Küçücük bir yemek artığı bile evlerimizde yuva yapmalarına neden olabilir. Şehirleşmenin hızla büyümeğe devam ettiği İstanbul’da kanalizasyon vb. sorunlardan, artık hemen hemen her mahallede bulunan doğalgazın varlığı bu sorunu daha büyütmüştür. Çünkü beraberinde taşıdığı birçok bulaşıcı hastalık vardır. Okullarımız, hastanelerimiz, iş yerlerimiz ve diğer yaşam alanlarımız kalorifer böcekleri için ideal yaşam alanlarıdır. Gündüzleri pek ortada görünmeselerde geceleri beslenmek için yuvalarından dışarı çıkarlar.

Kalorifer böceği ile mücadele bu nedenlerden dolayı  pek de kolay olmayacaktır. Herhangi bir markanın haşere ilacı ne yazık ki tek başına yeterli gelmez. Zaten bu tarz geleneksel ilaçlama yöntemleri kendi içinde tehlikeli durumlar yaratır. Sprey tarzı bu ürünler kalorifer böceğini yok etmeyeceği gibi herhangi bir kıdaya veya eşyaya sıçraması alerjik reaksiyonlara ve zehirlenmelere neden olabilmektedir. Kalorifer böceklerine çözüm ilaçlama ile mümkün olacaktır. İlaçlamanın tecrübeli ve uzman ekipler tarafından yapılması çok önemlidir. Eda İlaçlama, uzman ve deneyimli kadrosu ile kalorifer böceklerinin yuvalarını tespit eder ve en uygun ilaçlama yöntemi ile kökten ve garantili şekilde yok eder. Yılların tecrübesi ile alanında bir marka olan Eda İlaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçları 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır.

 

 

 

 

Etiketler: