KIRMIZI BÖCEK

KIRMIZI BÖCEK

KIRMIZI BÖCEK

Evlerimiz de ya da diğer her kapalı ortamda bazı gördüğümüz haşerelerin daha korkutucu bir etkisi bulunmaktadır ki bunlardan birisi de kırmızı böcek haşeresidir. Birçok bölgede kırmızı örümcek olarak da adlandırılır. Aslında diğer haşerelerden çok da bir farkı bulunmamakla birlikte her zararlı da olduğu gibi bunlarda çevredeki pis ortamlardan taşıdıkları mikroplar nedeniyle ciddi sağlık tehdidi içerirler. Ancak doğru ilaçlanmamaları durumunda da yok edilmeleri imkansıza yakındır. Çünkü çok zor öldürülürler, asıl koloni çok iyi gizlenir ve çok hızlı ürerler. Böyle bir zararlı ile mücadele etmeye kalkışıldığında ise mutlaka uzman kırmızı böcek ilaçlama firması desteği alınması gerekir. Tabi ki her firma seçiminde olduğu gibi bu aşamada da bazı dikkat edilmesi gereken konulara dikkat edilerek.

Evde kırmızı böcekler görüldüğünde ilk aşamanın uzman bir ilaçlama firması aramak olduğundan söz etmiştik. Ancak ne yazık ki günümüzde en fazla bireysel ilaçlamalar görülmektedir ki bu yöntemin mevcut olan haşereden daha fazla zarar verdiğini bilmiyoruz bile. Bilinçsizce yapılan ilaçlamalarda sadece ortamda görülen kırmızı böcekler yok edilebilecek ancak geride kalan ve çok iyi gizlenmiş olan koloni yaşamına devam edecektir. Böyle olunca da haşerelerin ortaya çıkaracağı maddi ce tıbbi zararlara bir de ilaçlamada kullanılan ilacın olumsuzluğu eklenecek. Küçük maddi kazançlar nedeniyle kalkışılan bu yöntem sonucunda daha fazla masraf, daha fazla emek ve daha fazla risk oluşacaktır. Oysa kırmızı böcek türlerini tanıyan ve ona göre ilaçlama stratejisi belirleyen uzman ekipler kırmızı böceklerden kurtulmak adına en doğru adımları atacaklardır.

Gerekli tedbirleri alarak uygulama yapacak olan ziraat mühendisler sizlerin ve çevrede bulunan diğer canlıların sağlığını da koruyacaklardır. Ya da bizleri arayıp kırmızı böcek belasından sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Bizler Eda İlaçlama olarak İstanbul’un her köşesinde sabit ve uygun fiyatlarla ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Evde kırmızı böcek sorununuza en etkili çözümü sunacak olan uzman personelimiz sizler için 7/24 saat çalışmaktadır. Garantili ilaçlama hizmetinin tek adresi firmamız sizlere bir telefon uzaklığında. Arayın ve garantili kırmızı böcek ilaçlama hizmetin de sizler de yararlanın.

Haşerelerin insanlara verdiği zararlara ilişkin birçoğumuz geniş bilgiye sahibiz. Bunun için özel araştırma yapmış olmaya gerek yok. Zaten televizyonlardan bu sebeple hayatını kaybeden ya da hastalanan kişilerle ilgili haberler dinliyoruz. Ancak biz genelde hızlı ölüme neden olabilecek akrep, arı, kene ya da yılan gibi canlılarla mücadele ediyoruz. Oysa kırmızı böcekler hatta sivrisinekler bile çok ciddi hastalıklara neden olabilmekteler. Biz onları küçümsüyoruz ama onlar milyonlarca mikrobu her bir tarafa taşıyorlar. Bu kadar riskli olmalarına rağmen bireysel ilaçlama yapmaktan da kaçınmıyoruz tabi. Oysa yapılması gereken evde kırmızı böcek diğer ismi ile kırmızı örümcekler ilk görüldüğü andan itibaren uzman bir ekipten ilaçlama yardımı istemek.

Kırmızı böcek ilaçlama konusunda eğitim ya da deneyimi olmayan birinin yapacağı uygulama da sizin kendi yapacağınız ilaçlamadan daha fazla katkı sağlamayacaktır. O nedenle seçilecek firmada da bazı hassasiyetleri dikkate almak gerekir. Mesela ilaçlama firmasının ruhsatlı olması gerektiği gibi. Çünkü eğer firma ruhsat şartını sağlıyor ise kırmızı böcek ilaçlama konusunda tecrübeli personeli var demektir. Her türün ilaçlama yöntemi de farklı olacağından dolayı başarının anahtarı bilinçli ilaçlama olacaktır. Hele ki hızla üreyen ve çok büyük koloniler halinde bulunan kırmızı böcek türlerinde bu daha da önemli olabilmektedir. Ayrıca ruhsatlı olan firma Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanacaklarından ötürü kırmızı böceklerden kurtulmak daha kolay olacaktır. Hem böceklerden kurtuluş sağlanacak hem de diğer canlıların sağlığı korunacak. Tekrarlayan uygulamalar da olmayacağından yapılan ilaçlama son derece hesaplı olacaktır.

Eda İlaçlama firması olarak bizler de hem ruhsatlı olmanın hem de güçlü referanslara sahip olmanın gururu ile İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veriyoruz. Kırmızı böcek ilaçlama konusunda eğitimli olan ekiplerimiz sizleri haşerelerden arındırırken sağlıklı bir yaşam için de kapıları aralayacaklardır. İstanbul’un neresinde olursanız olun sabit fiyat garantili ilaçlama desteği için bizleri arayabilirsiniz. Bu büyük şehri garantili ilaçlama ile tanıştıran şirketimiz artık aynı memnuniyeti Kocaeli ilinde de vermektedir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı ilaçları kullanarak sizlerin sağlığınızı önemsediğimizi gösteriyoruz. 7/24 saat faal olmamız sayesinde günlük yaşantınızı değiştirmeden haşerelerden kurtulacaksınız.

 

 

Etiketler: