KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

Kuş biti nedir? Öncelikle bu sorunun cevabı yanıtlamaya çalışmak istiyoruz. Kuş biti adından anlaşılacacağı gibi muhabbet kuşu, güvercin, papağan, tavuk gibi kanatlı hayvanların tüylerinin dibine konakçısını bırakan bir bit türüdür. İnsanlara geçme olasılığı düşüktür çünkü yaşamaları için belli bir sıcaklığa ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle insanlar üzerinde çok fazla yaşayamayan bir asalak türüdür. Ancak yine de çok hızlı yayıldıkları için kısa sürede olsa bizlere de rahatsızlık verebilirler. Ayrıca kedi, köpek gibi evcil hayvanlarımıza da geçme ihtimali yüksektir. Evlerimizi istila edebilirler. Özellikle halılarımızın arasına yumurta bırakabilirler.

Evcil hayvanlarımız olağandan daha fazla kaşınıyorlarsa kuş biti olma olasılığı yüksektir. Eğer kuş bitinden şüpheleniyorsak öncelikle halılarımızı yıkatmakta fayda var tabi bu kökten bir çözüm olmaz. Kuş bitine çözüm olarak en iyi yöntem kuş biti ilaçlama olacaktır. Genellikle sıvı ve ya duman yollu ilaçlama Kuş biti böcek ilaçlama servisi tarafından yapılmaktadır. Kuş biti ilaçlama şirketi size uygun bir ilaçlama yöntemi kullanarak sorunu kökten çözmek mümkündür. Ancak seçtiğiniz kuş biti ilaçlama servisi işin ciddiyetinde olan tüm yasal statülere sahip ve alanında uzman elemanlarla çalışan bir şirket olmalıdır. Çünkü kuş biti ilaçlama firmaları arasında ne yazık ki ruhsatsız çalışan, kalifiye elemandan ziyade üstünkörü ilaçlama yapan firma sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu nedenle ilaçlama şirketi seçerken ruhsatlarının olup olmadığı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçların kullanılıp kullanılmadığına mutlaka bakılmalıdır.

Eda İlaçlama şirketi olarak her türlü haşerede olduğu gibi kuş biti ilaçlama alanında da uzman olduğumuzu belirtmek isteriz. Evcil hayvanlarımız ve kendi sağlığımız için geleneksel yöntemlerimizi bir yana bırakıp uzmanından yardım almanız bizim için en doğru seçim olacaktır. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı haşere ilaçlarımızla size garantili ve kökten bir çözüm sunmaktayız. Tüm yasal prosedürleri yerine getirmiş bir kurumuz. Alanlarında uzman ziraat teknikerleri ve ziraat mühendisleriyle çalışmaktayız. Size kesintisiz hizmet sunmak için 7 gün 24 saat kuş biti ve diğer haşere türlerinin yok edilmesinde uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazırlardır.

 

 

Etiketler: