MAĞAZA İLAÇLAMA

MAĞAZA İLAÇLAMA

Genel olarak mağazalar alışveriş için çoğu zamanımızı harcadığımız alanlardır. Mağazaların kalabalık bir insan potansiyeli fazla olduğu için düzenli olarak dezenfeksiyonu çok önemlidir. İnsan giriş çıkışın fazla olmasıyla herhangi bir böceğin bulaşması an meselesidir. Çünkü evlerinden gelen insanların üzerlerine böcek bulaşma olasılığı vardır ve mağazalara bulaştırabilirler. Mağazalarda kapılar sürekli açık olduğu için istenmeyen böcek ve fareler çoğu zaman bu tür yollar ile mağazalara girerler. Birçok sebebi var tabi ki ama bu böcek ve fareler mağaza sahiplerine maddi olarak kayıplar verirler. Çalışan personeller üzerinde bile psikolojik etkiye neden olup işin performansına etki ederler. Bununla birlikte müşteriler tarafından görülmeleri halinde kötü bir imaj yaratılacaktır. Tek çözümü ise mağaza ilaçlama servislerinden yardım almak gerekir.
Mağazalar küçükte olsa büyükte olsa böcek veya fareler ile karşılaşma olasılığı her zaman vardır. Böcek veya fare problemi olsa da olmasa da mutlaka PERİYODİK olarak mağaza ilaçlama kontrollerini yapmak haşere açısından önemli bir durumdur. Bilinmesi gerekir ki mağaza ve dükkânlar giriş çıkış sirkülasyonu fazla olduğu sürece bu böcek ve fare tehlikesi ile her an sorun olarak karşınıza çıkabilir.


Kemirgen ve böcekler üremeye başladıkları alanlarda çok hızlı olarak gıda bulabilmek için yayılma eğilimine girerler. Böylelikle de problem fark edildiği zaman çok geç olmadan uzman desteği alınmalı ve sorunun çözümü sağlanmalıdır.
Bilinçsizce satın alınan ucuz ve içeriği bilinmeyen ilaçlar sağlığınıza ve çevrenize zarar verme olasılığı çok fazladır. Deneyimli ve alanında bilgili mağaza ilaçlama şirketi ile ortak çalışılmalı ve rutin olarak destek alınmalıdır.


Eda ilaçlama şirketi mağaza ve dükkân ilaçlama servisi olarak ayarlanan biyosidal ilaçlar kesinlikle kokusuz ve etkili ilaçlardır. Mağaza ilaçlama yapılırken çalışanların mağazadan ayrılmasına gerek yoktur. Herhangi bir eşyanın ya da ürünün de kaldırılmasına da gerek yoktur. Teknolojik ilaçlama makinelerle alanın her yerine eşit oranda uygulanan ilaçlarlar en etkili olarak problemlerinizi sonuca bağlar.

Etiketler: