MOBİLYA İLAÇLAMA

MOBİLYA İLAÇLAMA

MOBİLYA İLAÇLAMA

Ev dekorasyonunu en fazla ön plana çıkaran malzemelerimiz kesinlikle mobilyalarımızdır. Ancak uzun süre kullanılan mobilyalar özellikle iklim koşulları ile de birlikte zamanla eskimeye hatta haşerelere yuva olmaya başlarlar. Tahta kurdu diğer ismi ile de ağaç kurdu gibi haşereler mobilyalara ciddi zararlar verebilmektedir. İşte bu sorunun önüne geçebilmek adına belirli aralıklar ile mobilya ilaçlama yaptırmak gerekir. Ancak bu ilaçlamanın profesyonellerce yapılması da ayrıca önemsenmelidir. Çünkü mobilyada böcek çok iyi gizlenir ve bu nedenle de yok edilmeleri bir hayli güç olur. Burada kendi yöntemleriniz ile yapacağınız bir ilaçlamanın sağlayacağı katkı çok da olumlu olacak beklentisine giremeyiz. En doğru çözüm ise işini iyi yapan ve ruhsatlı bir mobilya böcek ilaçlama firması desteği almaktır.

Ancak bu aşamada mobilya ilaçlama şirketi arayışınıza bazı koşullar da eklemek gerekir. Yukarıda firmanın ruhsatlı olması gerektiğini ifade ettik. Ruhsat hem resmi koşulların sağlanması demektir hem de bazı standartların yakalanması demektir. Ağar anlaşma yapacağınız mobilya ilaçlama servisi resmi şartları sağlıyorsa beraberinde çalıştırdıkları personelleri ile de başarılı demektir. Onlar her türlü böcekleri birbirlerinden ayırabilirler ve bu sayede de yapacakları uygulamalar daha iyi sonuçlar verir. Çünkü her haşerede aynı yöntem uygulanmaz ve aynı ilaçlar kullanılmaz. Sıradan firmalar ile ruhsatlı firmalar arasındaki fark da işte bu noktada anlaşılır. Ayrıca mobilya ilaçlama firmaları referansları ile de fark yaratırlar. En doğru firma seçimini sağlayabilmek adına referans olarak gösterilen kişi ya da işletmeler ile görüşmek en mantıklı çözüm olacaktır.

Mobilya ilaçlama konusunda uzman ekiplerimizden destek alarak tüm arayışlarınıza bir son verebilirsiniz. Mobilyada tahta kurdu mücadelesinde bol referansa sahip olan firmamız Eda İlaçlama 7/24 saat çalışma anlayışı ile sizler için en uygun olan saatlerde ilaçlama yapacaklar ve günlük yaşantınızı sekteye uğratmayacaksınız. Mobilya böcek ilaçlama işleminde sıradan yöntemlere başvurmak hem eşyalarınızın kısa sürede zarar görmesine sebep olur aynı zamanda da kullananların sağlığını riske eder. Eşya ilaçlama konusunda maksimum memnuniyet ve garantili ilaçlamanın hazzını almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır.

Başta ev hanımlarının olmak üzere tüm ev halkının konforunu ve estetiğini sağlayan ürünleri mobilyalardır. Ve genelde mobilya bakımı oldukça zordur ve doğru yapılmadığında ciddi zararlara neden olabilirler. Bu sadece darbe ya da deformasyon ile olmaz. Haşerelerden kaynaklı olarak da mobilyaların eskidiği görülür. Özellikle de mobilyada böcek oluşması yaşanacak olan felaketin önlenemez durumu olarak gözlemlenir ama durum bu kadar da vahim değildir aslında. Günümüzde gelişen teknolojinin de vasıtasıyla mobilya ilaçlama işlemi daha kolay hale gelmiştir ama bu ilaçlamanın da doğru ve işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi durumda yapılan emek bir yana sonuçsuz uygulama bir yana olacaktır. Eğer bu aksaklığa maruz kalmak istemiyorsanız yapacağınız iş ise mobilya ilaçlama firmaları desteği almanız gerekecektir.

Aslında bizler bu konuda biraz eksik davranıyoruz. Sadece mobilyada tahta kurdu emaresi gördüğümüzde ya da kemirme sesi duyduğumuzda ilaçlama işlemine geçiyoruz. Onda da genelde kendi yöntemlerimizi uygular ve başarısız oluruz. Oysa ağaç kurdu gibi zararlıların profesyonelce ilaçlanması gerekir ki bunu da ancak uzmanlar gerçekleştirecektir. Bu durumda doğru mobilya ilaçlama servisi nasıl bulunur konusuna eğilmemiz gerekecek. Burada açıklanması gereken en ana konu anlaşılacak olan firmanın ruhsatlı olması zorunluluğudur. Çünkü firmanın ruhsatlı olması demek beraberinde birçok gereksinimin de sağlanması demek olacaktır. Mesela kullanacakları ekipmanların standartlara uygun olması yapılacak olan uygulamanın başarılı olmasını sağlayacaktır. Mobilya ilaçlama şirketi ruhsatlı olunca da kesinlikle Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanacaktır ve bu nedenle de kişi sağlığı korunup tahta kurdu illeti son bulacaktır.

Anlaşma yapılacak olan mobilya ilaçlama firması çalışanlarının da son derece eğitimli ve işinde uzman olması gerekmektedir. Hatta eşya ilaçlama konusunda sağlam referanslara sahip olması gerekir. Bu referansları küçük bir görüşme ile şekillendirin ki anlaşacağının firmanın yapay referanslarına aldanmayın. Ya da bizleri arayın. Eda ilaçlama olarak sizlere maksimum desteği yirmi dört saat vermekteyiz. Mobilya böcek ilaçlama konusunda deneyimli ekibimiz mutlak memnuniyet ilkesi ile garantili ilaçlama yapmaktadır. İstanbul’un her ilçesinde sizleri memnun etmek en büyük onurumuz.

Etiketler: