MUTFAKTAKİ BÖCEKLERDEN NASIL KURTULURUM?

MUTFAKTAKİ BÖCEKLERDEN NASIL KURTULURUM?

MUTFAKTAKİ BÖCEKLERDEN NASIL KURTULURUM?

Özellikle sıcakların artması ve nemin yükselmesi ile birlikte böceklerin de ortalıkta bir sürü halinde dolaşması meydana gelmektedir. Özellikle yiyecek bakımından büyük bir depo kaynağı olan mutfaklarda her türlü haşere kolayca hiç zorlanmadan karınlarını doyurabilmektedir. Bazı haşere türleri gündüz ışığı ve aydınlığı pek sevmezler, bu sebepten dolayı büyük çoğunlukla besin ihtiyacını karşılamak üzere geceleri gün yüzüne çıkarlar. Karıncalar mutfaklarda yer alabilecek türlerin başında yer alır ve bu alanlarda kendilerini kral ilan ederek bir türlü gitmek bilmezler. Mutfak dolaplarına dökülen kuru gıda artıkları, şeker gibi gıda maddeleri  karıncalar için ziyafet olabilir. Dökülen gıdanın çevresinde çok kısa sürede karınca sürülerinin oluştuğunu görmek tam bir hayal kırıklığıdır. Mutfakta böcek insan sağlığı açışından ilerleyen süreçlerde ciddi problem açabilmektedir. Çünkü onların bünyelerinde yer alan mikrop ve bakteri dolaştıkları alandan ya da besinlerin üzerinden kolay bir şekilde insan bünyesine yerleşebilir.  Mutfaktaki böcekler bu alanı kolayla bırakmak istemezler. Çünkü mutfakta asla yiyecek bulmak için zorlanmazlar.

Birçok kadının yaz aylarında tek problemi mutfaktaki böceklerden nasıl kurtulurum derdidir.  Mutfaktaki böceklerden tek başınıza kurtulmanızın belli yolları vardır. Mesela mutfağı sürekli olarak temiz tutmak, etrafta çöp ye da kırıntı bırakmamak gibi. Fakat bu durumlar bazen tek başına yetersiz gelebilir. Özellikle de insan sağlığına zarar verebilecek haşere türleri ya da gitmekte keçi gibi inatçı olanlar için bireysel çaba tek başına yetersiz gelebiliyor. İşte bütün bu sebepler ile birlikte uzman bir ekipten yardım almanızda yarar vardır. İşinin ehli olan ilaçlama firması mutfak böcek ilaçlama işinde üstün başarılar sergilerken onları hiç vakit kaybetmeden yok edilmesine yardımcı olur. Mutfak ilaçlama işlemi diğer işlemlere göre biraz daha zahmetlidir. Çünkü mutfak bireylerin yiyeceklerini sakladıkları alanlardır ve bu yiyeceklerin üzerine gelen zararlı ilaçlar insan sağlığını tehlikeye düşürmektedir. İşini bilen uzman ekip mutfaklarda ayrı ilaç kullanmayı ve genellikle de kokusuz, sağlığa en ufak zararı olmayanları tercih eder.

Bizler Eda ilaçlama olarak mutfakta yer alan her türlü böceklere karşı tek başımıza mücadele edip, üstün başarılar sergileyerek adımızı duyurmayı başardık. Kurulduğumuz günden bu yana tek amacımız halka hizmet etmek ve halkı ekonomik fiyatlar çerçevesinde her türlü haşere sıkıntısından kurtarmaktır. İstanbul ve çevresinde ilaçlama hizmeti veren sayısız ilaçlama şirketi vardır. Bizi bunlardan ayıran ve farklı kılan 7/24 ilaçlama hizmetini sizlere sunmamızdır. Diğer bir taraftan da ister gece olsun ister gündüz olsun bütün ilaçlama işlemlerini tek bir rakama yaparız. Yani gece gündüz bütün ilaçlamalar bir de aynı fiyat olmakla birlikte diğer firmalara göre daha cazip rakamlardır. Firmamız ilaçlama konusunda resmi bir firmadır ve her konuda işlem yapabilecek ruhsata sahiptir.

 

 

 

 

Etiketler: