OTOPARK İLAÇLAMA

OTOPARK İLAÇLAMA

OTOPARK İLAÇLAMA
Yaşam alanlarımızda sıklıkla gördüğümüz ve hem kullanılan malzemelerimize zarar verdikleri hem de kendi sağlığımıza zarar verdikleri inkâr edilemez canlılar olan böceklerle mücadelede ne kadar eksik kaldığımızı anlatmaya kelimeler yetmez. Ortalıklarda birkaçını görsek de aslında onlar koloni olarak oldukça yakınlarımızdadırlar. Genelde karanlık ve nemli ortamlarda konuşlanan haşerelerden kurtulmak için ilaçlama zorunluluğunu da biliyoruz. Yaşam alanı olarak çatı katları ve otoparklar zararlı böceklerin ilaçlanması da kesinlikle uzmanları tarafından yapılması gerekir. OTOPARK İLAÇLAMA işlemleri genelde insanlar tarafından basite indirgenmiş bir işlemdir. Oysa her böceğin ilaçlanmasında olduğu gibi otoparkların ilaçlanmasında da ruhsatlı ilaçlama firmalarının desteğini almak gerekir. Kendi yapacağımız ilaçlama işlemleri haşereleri yok etmekten çok insanların zehirlenmesine sebep olabilecek etkiler gösterebilir. Bu nedenle de iyi bir otopark ilaçlama şirketi ile anlaşmak gerekir.

Günümüzde yasal gereklilik nedeniyle belirli bir dairenin üstündeki yapılarda kapalı otopark yapma zorunluluğu var. Bu nedenle de otopark sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Bu da haşerelerin barınma alanların artması anlamına geliyor. Beraberinde otopark ilaçlama firması sayısında da artış oluyor. Ama ne yazık ki bu firmaların bazıları ruhsatsız faaliyet gösteriyorlar. Biraz daha ucuz diye bu firmalardan yardım isteyen insanlar değil haşerelerden kurtulmak bir de kendileri sağlıklarından oluyorlar. Bu durumda anlaşma yapılacak olduğumuz otopark ilaçlama servisi önce ruhsatlarını ve diğer gerekli belgelerini ibraz etmek durumunda. Sizler de ruhsatlarını iyi incelemediğiniz firmalardan yardım almayın. Daha uygun fiyat sunabilmek adına yeterlilikleri olmayan kişi ve ekipmanlarla ilaçlama yapan bu işletmeler bünyelerinde de uzman olmayan, böcek türlerini birbirinden ayırt edemeyen kişilerle ilaçlama yaparlar.

Otopark ilaçlama işlemleri günün her saatinde yapılamaz. Bunun için bir ön analiz yapılması gerekir. Bunu da ruhsatlı firmaların, haşereleri iyi tanıyan ekipleri belirleyebilir. Ardından ek önlemler ve son uyarılar ile otopark ilaçlama yapılması gerekir. Bu koşullar sağlanacak olunur ise haşerelerden kurtuluş sağlanırken insan sağlığı da önemsenmiş olur. Biz İstanbul genelinde otopark ilaçlaması yapan ruhsatlı bir firmayız. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz Eda İlaçlama sabit fiyatlar ile İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veriyor. Hem de garantili ilaçlama yapıyor. Her türlü böcek konusunda eğitimli ziraat teknikerlerinden destek almak için bizleri mutlaka aramalısınız.

Etiketler: