PİRE NASIL GİDER?

PİRE NASIL GİDER?

PİRE NASIL GİDER?

Artık evlerinde hayvan beslemeyen kişi sayısı çok azdır. Elbette bu güzel bir davranış ancak bizler halen PİRE NASIL GİDER diye emin olamazken hayvanların zarar görmemesine nasıl engel olacağız. Bu girişimizle birlikte hayvan beslenen evlerde pire sorununun daha fazla olacağını anlamışızdır. Ama ana mevzu bu değil. Biz pire ile mücadeleyi bilmiyoruz. Bunu öğrenebilmemiz için önce pire nasıl bir canlı onu öğrenmemiz gerekiyor. Öncelikle pirelerin en hızlı üreyen canlılardan birisi olduğunun altını çizelim Üstelik bu üreme süreçleri, yani yumurtlamadan kan emen düzeye gelmeleri çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Böyle olunca da onlarla pire ilaçlama yapmadan mücadele etmek mümkün olabilir mi? Ayrıca pireler çok fazla ileriye sıçrayan, son derece küçük olduklarından dolayı gözle görülmeleri güç canlılardır. Böyle bir durumda da onları ilaçlayacak olan kişilerin profesyoneller olmaması düşünülebilir mi?

Pirelerin çok fazla türü vardır ve her bir tür için farklı ilaçların kullanılması gerekebilir. Öyleyse bizim yapacağımız ilaçlama ile pire sorunu ortadan kalkabilir mi? İşte bu gibi birçok neden dahi ilaçlamanın yapılması gerekliliğini ama bu ilaçlamayı da kendimizin yapmaması gerektiğini bizlere gösteriyor. Bu durumda bizlere düşen ise pire nasıl gider diye düşünmek değil pirelerden kurtulmak için anlaşacağımız ilaçlama firmasını nasıl seçeceğimi belirlemektir. Önceliğimiz ilaçlama yapacak firmanın ruhsatlı olması gerekliliğidir. Buradan da anlaşılacağı gibi bazı ilaçlama firmaları merdiven altı olarak çalışıyorlar. Bu gibi işletmelere yem olmamak adına firmanın resmi belgelerini mutlaka görmelisiniz. Hatta bu ilaçlamayı pirelenme yaşanmadan önce yapmamız gerekir. Ama pirelenme sonrasında yapılma gerekliliği hasıl olduysa mutlaka iyi bir ilaçlama firması tarafından yapılması gerekir.

Ruhsatlı ilaçlama firmaları sizlere pire nasıl geçer anlatacaklar ve yapacakları uygulama hakkında detaylı bilgi vererek alınması gereken önlemleri paylaşacaklardır. Üstelik sağlık Bakanlığı tarafından onaylı pire ilaçları kullanacaklar hatta belirli malzemeleri ruhsatları gereği kullanarak standartlı yakalayacaklardır. Sizler de pire nasıl geçer diye düşünüyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yukarıda saydığımız koşulların tamamını sağlayan firmamız günün her saatinde ulaşabilir olduğunuz ve mutlak memnuniyet ilkesi ile İstanbul geneline sabit fiyatlar ile hizmet veren bir firmadır. Eda İlaçlama olarak ana hedefimiz sizlerin memnuniyetini sağlamaktır.

 

Etiketler: