PİREDEN KURTULMAK

PİREDEN KURTULMAK

PİREDEN KURTULMAK

Hayatımız kabus haşerelerinden birisidir pireler. Ne yok edilir ne de arındırılır. O kadar hızlı bir şekilde ürerler ki biz daha varlıklarından emin olmadan tüm evimizi sararlar. Hele ki küçük hayvanlarımız varsa bu ihtimal daha da fazladır. Hem sağlık yönünden ciddi sıkıntılara sebep olurlar hem de yaralar nedeniyle kötü sonuçların bir sebebi olurlar. Ama kurtulmak öyle çok da mümkün değil sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü pireden kurtulmak için ilaçlama zorunluluğu vardır ve doğru ilaçlama yöntemleri ile mutlak kurtuluş sağlanabilir. Ama böylesine tehlikeli bir haşere ile mücadele etmek var olan pirelerden de risklidir. Çünkü pireler canlıların üzerinde de bulunur ve biz o sevimli dostlarımıza zarar gelsin istemeyiz.

İyi bir pire ilaçlama şirketi ile anlaşma yapılması durumunda bu sorunlara köklü çözümler üretilebilir. Ancak sokaklardan dahi temin edilen ya da eczanelerden alınacak olan pire ilaçları bu kapsamda çok da işlevsel olmayacaktır. Pireden kurtulmak için mutlaka ruhsatlı bir ilaçlama firması desteği alınmalı. Ama bu ilaçlama firmasının bazı özellikleri de sağlıyor olması çok önemlidir. Örneğin bazı standartları yakalamış olan ekipmanlar ile ilaçlama yapıyor olmaları gerekir. Bu zaten ruhsatın gerekliliğidir. Ayrıca resmi yollarla kurulmuş olan firmaların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçları kullanması çevredeki canlılara zarar vermezken pirelerin kolonileri ile birlikte yok olmasına sebep olur. Bu da doğru ilaçlama için en önemli unsurdur. Pire sorunu ile mücadele ederken bir de firmanın ne denli yeterli ekiplerle çalıştıklarına bakmak icap eder. Firma ruhsatlı olabilir, hatta tüm gerekli ekipman ve ilaçları kullanıyor olabilir. Ama haşereler arasındaki farkları bilmeyen bir ekibin pirelerden kurtulmak adına çok da bir katkısı olmayacaktır.

Özellikle de pire ilaçlama İstanbul firmalar konusunda oldukça dikkatli olmak gerekir. Dahası Avrupa Yakası pire ilaçlama firmaları bu konuda daha da mimlenmiştir. Bizler de pire ilaçlama konusunda tüm gereklilikleri sağlamış olup garantili ilaçlama yapıyoruz. Anadolu Yakası pire ilaçlama firması olarak tanınan Eda İlaçlama artık İstanbul’un tüm ilçelerinde maksimum memnuniyet ilkesi ile faaliyet sürüyor.

Etiketler: