SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA

Hemen hemen tüm böceklerin insan sağlığında olumsuz etkileri olmasına rağmen bizler sadece birkaç tanesine önlem alıyoruz. Bunlardan birisi de keneler. Yakın zamanda kene ısırması nedenli olarak ölümlerin yaşanması bunun ana sebebi. Bu da demek oluyor ki kısa süre içerisinde etkisini gösteren böcekleri için önlem alınırken diğerleri yok sayılıyor. Oysa dikkatli bir böcek ilaçlama işlemi ile kurtuluş sağlanabilecekken neden böyle bir risk alınıyor? Bazı böcekler işletmelerin kepenk kapatmalarına dahi sebep olabilir. Bunlar genelde tahıl ürünleri ile imalat yapan işletmelerde görülür ve bu yerlerde böcek ilaçlama daha da ayrı bir önem kazanır. Sizler hamam böceği gördüğünüz bir fırından yeniden ekmek alır mıydınız? Ama söz ettiğimiz kişilerin kendilerinin yapacağı bir böcek ilaçlama işlemi değil.

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki uygulamanın Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılması gerekir. Bize düşen ise bu durumun avantajlarını sizlere aktarmak. Birinci avantaj kullanılan ilaçlar. Eğer Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama servisleri ile çalışıyorsanız kullanılan ilaçların da aynı kurum tarafından onaylanmış olduğundan emin olabilirsiniz. Böylece böceklerden kurtulurken kendinizin zehirlenmeyeceği güvencesini de almış olursunuz. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama şirketleri ile çalışıyor olmanın bir diğer avantajı da kullanılan ekipmanların her türlü böceğin yok edilmesine uygun ekipmanlar olması. Bazı böceklerin çok zor yok edildiğini ve yumurtalarının dahi ilaçlanması gerektiğini düşünürsek bu aşamanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabiliriz.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA şirketleri ile çalışmanın diğer bir avantajı da bu tür işletmelerde çalışan kişilerin ilaçlama yapmaya yetkinlik düzeyleridir. Yani bu tür işletmeler tamamen uzman ve referansları kuvvetli kişiler ile ilaçlama gerçekleştirirler. Bu konuda bizler de sizlere maksimum memnuniyet garantili ilaçlama hizmeti sağlayabiliriz. Uzun yıllardır tüm İstanbul’da sabit fiyatlarla hizmet veren bir Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama firması olarak sizlerin de memnuniyetini almak isteriz. Ruhsatlı firmamızdan 7/24 saat destek talebinde bulunabilir ve tamamen profesyonel ziraat teknikerlerimiz sayesinde böceklerden kurtulabilirsiniz. Eda İlaçlama olarak ana hedefimiz kalite ile uygun fiyatı yan yana getirebilmek. Böcekler kabusunuz olmadan bizleri arayın ve tüm haşerelerden kolay bir şekilde kurtulun.

 

 

Etiketler: