ŞARKÜTERİ İLAÇLAMA

ŞARKÜTERİ İLAÇLAMA

ŞARKÜTERİ İLAÇLAMA

İlaçlama işlemi her alanda yapılması gereken profesyonel bir işlemdir. Ancak özellikle gıda ürünü satışı yapan firmaların bu konuda çok daha hassas davranması gerekmektedir. Çünkü bu alanlara satışı gerçekleştirilen ürünlerin korunması ve hijyenik tutulması gerekmektedir. Bilindiği üzere haşereler pis yerlerde yaşayan birçok hastalığın mikrobunu bünyesinde barındıran zararlılardır. Yine kemirgen grubu arasında yer alan fare kanalizasyon gibi çok pis yerlerde yaşadığı için çok riskli grubunda yer alan bir canlıdır. Şarküteri gibi lezzetli besin maddesi satışı yapan firmalar haşere ve kemirgen istilalarına daha açık alanlardır. Bu alanların düzenli olarak şarküteri ilaçlama işlemine tabi tutulması gerekmektedir. Ancak şarküteri böcek ilaçlama işlemi sırasında ürünlerin korunması çok önemlidir. Çünkü yanlış bir ilaçlama işlemi ile ürünleri satın alan halkın zehirlenmesine neden olunacaktır. Bu nedenle şarküteri böcek ilaçlama şirketi seçimi çok dikkatli yapılmalıdır. Uzman ve eğitimli personeller ile çalışan şarküteri fare ilaçlama şirketi ile çalışılmalıdır.

Haşere ve kemirgenlerin en önemli özelliği hızlı üremeleridir. Hızlıca alanları ele geçirirler. Özellikle fare hızlı hareket etmesi ve küçük alanlardan da geçme özellikleri nedeniyle ilaçlanmanın çok gerekliği olduğu türlerdendir. Şarküteri fare ilaçlama işlemi özel ekipmanlar ile yapılmalıdır. Özellikle işyerlerinde düzenli risk olduğu için işyerlerine kurulacak fare istasyonları çok başarılı sonuçlar vermektedir. İstanbul kalabalık nüfusu nedeniyle Anadolu Yakası şarküteri ilaçlama ve Avrupa Yakası şarküteri böcek ilaçlama hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulduğu bölgelerdendir. Bu nedenle de piyasada çok fazla ruhsatsız şarküteri ilaçlama firmaları açılmasına neden olmaktadır. Bu firmaların tek amacı para kazanmaktır. Bu nedenle kalitesiz ilaçlar kullanarak ilaçlama yaparlar buda sorunun ortadan kalkması yerine geçici bir çözüm sunar ve zararlı sıkıntısı kısa sürede tekrar baş gösterir.

ŞARKÜTERİ İLAÇLAMA hizmeti alırken uzman bir şarküteri ilaçlama servisi seçmek ve ilaçlama işlemini onlara bırakmak en doğru yöntemdir. Uzman firmalar ilaçlama sırasında tedbirler alarak besin maddelerine zarar vermezler. Bunun yanında çalışanların sağlığı açısından da dikkatli davranarak sorunsuz bir ilaçlama hizmeti sunarlar. Hizmet satın almak isteyenlerin gönül rahatı ile tercih edebileceği ruhsatlı bir firma olan Eda ilaçlama 7/24 hizmete hazırdır.

 

Etiketler: