TAHTA KURUSUNA KESİN ÇÖZÜM

TAHTA KURUSUNA KESİN ÇÖZÜM

TAHTA KURUSUNA KESİN ÇÖZÜM

Son dönemlerde en fazla mücadele edilen haşerelerin arasında tahtakuruları da yer alır. Bu canlıların en ciddi özellikleri hem kişilere hem de malzemelere zarar veriyor olmalarıdır. Özellikle ahşap malzemelere verdiği zarar nedeniyle mobilya düşmanı olarak nitelendirilirler. Bundan çok gece ilerleyen saatlerdeki ahşap kemirme sesleri de dayanılmaz bir hale gelir ki bu durum bile tahta kurusuna kesin çözüm gereksinimini ortaya çıkarır. Evet, kesin çözüm diyoruz çünkü birçok mücadele tahta kurusu ile mücadele kapsamında yetersiz kalmaz. Sadece geçici çözümler sunar ki bu da aynı sorunun kısa sürede yeniden yaşanmasına sebep olur. Bu da sağlık sorunlarının devamı, mobilyaların zarar görmesinin de engellenememesi demektir. Ama doğru ilaçlama yöntemleri ile bu sorun da ortadan kaldırılır. Tabi ki her ilaçlama türünde olduğu gibi tahta kurusu ilaçlama uygulamasında da profesyonel ilaçlama firmaları desteği talep edilmesi gerekir.

Kişilerin bu tür haşerelerle tek başına mücadele etmeleri imkansızdır. Çünkü tahta kurusu gibi haşereler gece faaliyete geçerler ve mobilyaların içerisinde olmaları nedeniyle de yapılacak olan ilaçlamadan fazla etkilenmezler. Biz ise onların varlığını sadece sesleri ce öğüttükleri mobilya tozları ile anlayabiliriz. Bu nedenle de tahta kurusuna kesin çözüm ancak ruhsatlı ve usulüne uygun olarak kurulmuş olan ve bu böceği iyi tanıyan ekipleri bulunan ilaçlama firmaları tarafından gerçekleştirilir. Evet her haşerenin farklı yöntemle ilaçlanması mümkündür ki tahta kurusu ilaçlama işlemi için de bu son derece geçerlidir. Hatta olmazsa olmaz kuraldır. Çünkü tahta kuruları çok farklı yöntemlerle ilaçlanır ve eğer ilaçlama firması ekipleri standart ilaçlama yöntemleri ile tahta kurusuna kesin çözüm sunduklarını iddia ederlerse inanmayın.

Tahta kurusu böceği ile yapacağınız mücadeleye firmamızı da eklemenizi muhakkak öneriyoruz. Günün 24 saati faal olan firmamız Eda İlaçlama garantili ilaçlama yöntemleri ile müşterilerine mutlak memnuniyet sunuyor. Firmamız Anadolu Yakası tahta kurusu ilaçlama firması olarak gösterdiği başarıyı artık Avrupa Yakası tahta kurusu ilaçlama firması olarak da yaygınlaştırıp tüm İstanbul’a hizmet sağlamaktadır. Resmi yollarla kurulmuş olan firmamızdan destek almak için bir aramanız yeterli olacaktır.

 

Etiketler: