TEKNE İLAÇLAMA HİZMETİ

19

TEKNE İLAÇLAMA HİZMETİ

TEKNE İLAÇLAMA HİZMETİ

Deniz yolu, kara yolu, hava yolu gün geçtikçe gelişmekte ve değişmektedir. İnsanlar da turistik gezintilerini bu yollarla karşılamaktadır. Bu taşımacılık yöntemleri ticari boyuttan da çok önemli yer almaktadır. Taşımacılık hizmetinde birtakım sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu sorunlardan biri de böcek ve haşeratlardır. Tekne ilaçlama deniz araçlarının sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için yapılan önemli bir bakım işlemidir. Tekne böcek ilaçlama teknede ortaya çıkabilecek zararlı böcekleri haşerelerin kontrol altına alınmasını hedefler. Özellikle yaz aylarında tekneler nemli ve sıcak koşullara maruz kaldığından bu tür zararlıların üremesi için ideal bir ortam oluşturur. Böcek ilaçlama hizmeti sadece haşerelerle mücadele etmek de kalmaz aynı zamanda teknelerde oluşacak kemirgenlerin yayılmasını da engeller. Fare ilaçlama hizmeti alarak böceklerden kurtulduğumuz gibi farelerden de kurtulabiliriz.

Unutulmamalı ki teknelerin güvertelerinde motorun bulunduğu yerlerde farelerin olma ihtimali de yüksektir. O yüzden tekne fare ilaçlama gerekir. Özellikle teknelerde yaygın olarak görülen hamam böcekleri karıncalar ve sinekler gibi haşereler hem hijyen hem de sağlık açısından ciddi bir risk oluşturur. Ayrıca ahşap teknelerde termitlerin varlığı teknenin yapısal bütünlüğünü tehlikeye atar. Teknelerde toplu taşıma yapıldığı için evcil hayvan besleyen insanlardan gelen pireler buralarda yumurtalarını oluşturarak pire salgınına sebep olabilir. Tekne ilaçlama hizmeti alırken pire ilaçlama hizmeti de almamız salgının önüne geçmemiz için önemli bir adım olmaktadır. Tekne ilaçlaması  sadece haşerelerle mücadele etmekle kalmaz aynı zamanda mikroorganizmaların yayılmasını da önler.

Teknelerde özellikle kapalı alanlarda bakteri ve virüslerin birikmesi oldukça yaygındır. Bu durum teknede zaman geçiren kişilerin sağlıklarını tehlikeye atabilir. Özellikle tatil amaçlı kullanılan teknelerde hijyen standartlarının yüksek olması enfeksiyon riskinin azaltılması ve müşterilerin sağlığı hijyen açısından büyük bir önem taşımaktadır. Hem bireysel hem de ticari amaçlı kullanılan teknelerde düzenli ilaçlama tekniğe sahiplerinin ve kullanıcıların sağlığını korur ve teknenin ömrünü uzatır. Deneyimli ve profesyonel ilaçlama şirketlerinden yardım almamız teknelerde oluşacak pire fare böcek istilasının önüne geçmektedir. Eda ilaçlama profesyonel ve deneyimli personelleri ile bize bu konuda her türlü desteğini sağlayacaktır

Etiketler: