TESİS BÖCEK İLAÇLAMA

TESİS BÖCEK İLAÇLAMA

TESİS BÖCEK İLAÇLAMA

Birçok tesis için yaşanan en büyük problemlerinin başına haşereler sorununu koymak kesinlikle abartılı olmayacaktır. Hele ki gıda üretimi gerçekleştirilen tesisler için bu daha da hat safhada bir durumdur. Bu gibi sorunlardan arınmanın yegane yolu ise tesis ilaçlama işlemidir. Ama öyle sizin babadan kalma yöntemleriniz ile yapılacak olan tesis ilaçlama yolundan söz etmiyoruz. İşinin ehli kişiler tarafından yapılmış ve profesyonel firmaların gerçekleştirdiği ilaçlama işleminden söz ediyoruz. Tesislerde yapılacak olan hatalı ilaçlamalar diğer ortamlarda yapılan hatalı uygulamalardan daha kötü sonuçlara neden olabilirler. Mesela tesis pire ilaçlama işlemi hatalı yapılır ve pirelerin kökü kurutulmayacak olursa bu haşereden daha fazla kişi mağdur olabilecektir. Bazı zararlılar ise tesis prestijini zedeleyerek büyük zararlara sebep olabilirler.

Örnek vermek gerekirse tesis fare ilaçlama uzmanları tarafından yapılmaması durumunda farelerin vereceği zararların devamına neden olacak ve hatta bu kemirgenlerin arkalarında bıraktıkları artık ve izler nedeniyle de ciddi iş kayıpları yaşanacaktır. Bir pastane tesisinde fare dışkısı görseniz bir daha oradan alış veriş yapar mıydınız? Bu sebep dahi tesis böcek ilaçlama servisi desteği almak için yeterli bir neden olarak gösterilebilir. Burada asıl dikkat edilecek olan konu tesis ilaçlama firmaları arasında en doğru olanını seçebilmektir. Bu aşamada ilk kontrol edilmesi gereken şeyin firmanın ruhsatlı olup olmadığının denetlenmesi olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Zaten firmanın ruhsatlı olması demek standartları yakaladığı ve bunu belgelendirebildiği anlamına gelir.

Bu standartların başında onaylı ilaç kullanımı ve ekipman kullanımı gelir. Çünkü ekipmanlar haşereleri en gizli noktalarda dahi yok ederler. İlaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olması demek ise kişi sağlığını maksimum güvence altına almak demektir. Tesis böcek ilaçlama firması seçiminin bir diğer ana şartı ise ekiplerinin eğitimli olmasıdır. Biz de Eda İlaçlama olarak eğitimli ziraat teknikerleri ile çalışıyoruz ve tecrübemizle fark yaratıyoruz.  Günün her saatinde ulaşabileceğiniz firmamızdan 7/24 saat destek almanız mümkün. İstanbul’un her ilçesinin her mahallesinde faaliyet gösteren tesis böcek ilaçlama şirketi olarak sizleri garantili ilaçlama ile tanıştırmak istiyoruz. Üstelik de sadece bir telefon ile.

Bazı tesisler üretim alanları ile ilgili olarak haşere konusundan daha fazla mustariptirler. Bunlar genellikle gıda üretimi gerçekleştirirler ki bu tür işletmelerin olası haşere sorunlarında iş kayıplarına varan zararlara uğramaları söz konusudur. Bu nedenle de belirli aralıklarla tesis ilaçlama yaptırmaları gerekir. Durum bu kadar ciddi olmasına rağmen ne yazık ki tesis yetkilileri daha az maliyet nedeniyle kendi yöntemlerini kullanarak tesis böcek ilaçlama girişiminde bulunmaktadırlar. Oysa bu yaptıkları haşere sorununu engellemeyeceğinden ilk aşamadaki riskleri devam ederken üzerine birde yeni uygulama gerekliliği nedeniyle maddi kayıplara uğramaktadırlar. Bu da hedefledikleri ilaçlama maliyetine ulaşmalarını engelleyecektir. Dahası yapılan hatalı tesis ilaçlama nedeniyle bir de sağlık sorunları riski altına girmiş olacaklardır.

Bunun yerine iyi bir tesis böcek ilaçlama şirketi desteği alınsa bu endişelerden de arınacaklar ve enerjilerini üretime aktarabileceklerdir. Ama ruhsat şartını sağlayan bir ilaçlama şirketinden söz ediyoruz tabi. Değişen iklim koşulları ve çevre şartları haşere oluşumunu tetiklediğinden dolayı ilaçlama şirketlerine duyulan ihtiyaç da artıyor. Bu talep ise usulüne uygun kurulmamış, belgesiz ve tescilsiz tesis böcek ilaçlama servisi oluşumunu tetikliyor. Bu oyuna düşen tesisler ise ancak kendi çabalarında alacakları sonuca erişebiliyorlar ve yapılan emek boşa gidiyor. İşte bu sebeple de anlaşma yapacağınız tesis pire ilaçlama firmasından ruhsat görmek isteyiniz. Aynı zamanda firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış olan ilaçları kullanıp kullanmadıklarını da öğrenin. Bu haşereler haricinde kalan tüm insanların sağlığı ve canlıların sağlığı için çok önemlidir. Aynı yaklaşımı tesis fare ilaçlama firması arayışınızda da göstermelisiniz.

Tesis ilaçlama firmaları eğer ruhsat şartını sağlamış ise kullanılan ilaçla ilgili koşulu da sağlamış olacaklardır. Aynı zamanda doğru kıyafet ve ekipmanlarla doğru zamanda yapacakları uygulamalarla sizi bu sorundan kurtaracaklardır. Biz de günün 24 saati sizleri haşerelerden arındırmak ve sağlıklı bir yaşama kavuşturmak için mücadele ediyoruz. Eda İlaçlama olarak bizi benzerlerimizden ayıran en büyük özellik garantili ilaçlama yapıyor olmamızdır. Tesis İlaçlama konusunda eğitimli olan ekiplerimiz günlük çalışma saatlerinize bağlı olarak en doğru uygulamayı yaparak iş kaybınızın önüne geçeceklerdir.

Etiketler: