Çekirge İlaçlamaÇekirgelerin büyüklükleri 2,5 cm ile 3,5 cm arasında değişir. Siyah ya da kahverengi renkte olan çekirgelerin zıplamalarını sağlayan arka uzun bacakları mevcuttur. Çekirge haşeresinin gövdeleri köşeli yapıdadır. Arka ayak kısımları çok uzun olan çekirge böceğinin baş kısımlarında ince antenleri bulunur.

Çekirgelerin yaşam alanları dış mekanlardır. İç alanlara ise yiyecek ihtiyaçlarını karşılamak ya da soğuktan korunmak amacıyla giriş yaparlar. Çekirge haşeresi çok çabuk çoğalarak üreme yaparlar. İç alanlar her çeşit yollar ile girebilirler. İç alanlara giren çekirgeler daha çok yünlü eşyalarımıza zarar verirler. İç alana giren çekirgeler bu alanlarda giderek çoğalırlar. Bu açıdan çekirge ilaçlama önem taşır. Mutlaka profesyonel ilaçlama desteği alınarak çekirge ilaçlama şirketi ile çalışılmalıdır. İlaçlama şirketinin yapacağı çekirge ilaçlama da çekirge haşeresine özgü böcek ilaçlarının kullanılması oldukça önemlidir. Bu nedenle çekirge ilaçlama da uzman olan ilaçlama şirketi desteğinin alınması gerekir.

Eda ilaçlama şirketi olarak her haşere türünde olduğu gibi çekirge ilaçlama hizmetimizde de çekirge haşeresine özgü kalıcılık özelliği olan ve kesin çözüm sağlayan böcek ilaçları kullanmaktayız.