Hakkımızda

Biz Kimiz?

Eda İlaçlama 2004 yılında faaliyete başlamış olup kurulduğu günden bu yana ilaçlama sektöründe ilkeli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını kendine misyon edinmiş bir kurumdur.

Temel prensibi hizmette kalite ve bunun sürekliliğini sağlamak olan Eda İlaçlama bu alanda bir çok yeniliğin de takipçisi olmuştur. Modern teknoloji ile çağa ayak uydurarak geniş bir vizyonda en son model ilaçlama ekipmanları ile sizlere sonuç odaklı hizmet sağlayan Eda İlaçlama şirketi ekonomik koşullarda bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sizlere daha kolay ulaşabilmek için İstanbul genelinde 40 şubeye yayılarak hizmet veren Eda İlaçlama, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile bir telefon kadar uzağınızda.

Alanında profesyonel ziraat mühendisleri, ziraat teknikerleri ve operasyon sorumluları ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabileceğimiz Eda İlaçlama tüm haşere, kemirgen ve böceklerle mücadele de yanınızda!

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ilaçlama teknikleri ile insan sağlığını ön planda tutan Eda İlaçlama, ihtiyacınız doğrultusunda her an yanınızda…

Nasıl Çalışırız?

Bilgi

Hazırlık

İlaçlama

Sonuç

Bizi aradığınız zaman ilk olarak operatörlerimiz tarafından nasıl bir haşere sorununuz olduğuyla ilgili bilgi edinilir.

Ziraat mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından yapılacak olan ilaçlama metoduyla ilgili ilaç yapım aşamasına girilir.

Uzman ekibimiz tarafından ilaçlama işlemi profesyonel bir şekilde yapılır. İlaçlama sonrasıyla ilgili gerekli bilgi verilir.

Sizde rahatsız olduğunuz tüm haşere ve zararlılardan kurtularak hayatınıza sağlıklı ve mutlu bir şekilde devam edebilirsiniz :) (Bizi seçtiğiniz için Teşekkürler.)

Vizyonumuz

  • Çevresine duyarlı, kültürel ve toplumsal değerler açısından ileri görüşlü bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti gelişmiş teknolojik cihazlarla vermek.

  • Çevreye duyarlılık konusunda müşterilerine ve meslektaşlarına örnek olmak.

  • Sadece haşereleri ve zararlıları imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak.

  • Birlikte çalıştığımız kişilerin,kurumların,kuruluşların ve çalışanlarımızın güvenilirliğini sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

  • Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmetin sürekliliği ve koşulsuz sağlanması.

  • Hizmet kalitemizin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi.

  • Müşterilerimize daha iyi ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için güvenilir, kaliteli ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmak.