Avrupa Yakası İlaçlamaEda böcek ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un 40 ayrı yerinde hizmet vermeye haşere, kemirgen türü böceklerden kurtulmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. Eda İlaçlama Avrupa yakasının pek çok semtinde de sizlere en doğru hizmet anlayışı ile modern çözümler sunarak 7/24 yanınızda…

Avrupa yakasının Beyoğlu, Bahçelievler, Fatih, Şişli, Avcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Beşiktaş ..pek çok semtinde hizmet sunan Eda İlaçlama sağlık bakanlığı onaylı ilaçları ile sağlığınızı da düşünüyor.

Tahtakurusu, hamamböceği, kalorifer böceği, tespih böceği, fare, güve, gümüş böceği, pire, çıyan, kene gibi aklınıza gelebilecek her türlü haşere ilaçlamada Eda böcek İlaçlama şirketi sizlerle…10 yıldır aynı kalite ve süreklilik sağlayan yenilikleri ile sizde hemen Eda ilaçlamayı arayın sizde böceklerin hayatınızı tehdit etmesine izin vermeyin.

AVRUPA YAKASI İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Eda ilaçlama şirketi olarak İstanbul Avrupa Yakası ilaçlama şubelerimiz ile 7/24 haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Anadolu yakasının birçok bölgesinde şubelerimiz olduğu için ilaçlama, temizlik hizmetimizi kısa süre içerisinde siz müşterilerimize ulaştırarak gerçekleştirmekteyiz. Eda ilaçlama İstanbul Avrupa Yakası ilaçlama servisi olarak ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarımız, uygun haşere ilaçlama ve fare ilaçlama fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Eda ilaçlama Avrupa yakası ilaçlama şirketi olarak Sağlık Bakanlığı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) onaylı ilaçlarımız ile hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, sarı böcek ilaçlama, kene ilaçlama, örümcek ilaçlama, akrep ilaçlama, kara böcek ilaçlama, karınca ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, fare ilaçlama, ev faresi ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, sarı böcek ilaçlama, fındık faresi ilaçlama, ev faresi ilaçlama, ağaç kurdu ilaçlama, kara böcek ilaçlama, çıyan ilaçlama, tatarcık sineği ilaçlama, uyuz ilaçlama, akar ilaçlama, yılan ilaçlama, arı ilaçlama, kırkayak ilaçlama, güve ilaçlama, karasinek ilaçlama, kertenkele ilaçlama vb. gibi haşereler, böcekler için ilaçlama uygulamalarımızı profesyonel ilaçlama teknikerlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Yasal ilaçlarımız ile (fare, böcek, haşere-dezenfekte) ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, bina ilaçlama, site ilaçlama, otel ilaçlama, hastane ilaçlama,  bahçe ilaçlama, çatı ilaçlama, fabrika ilaçlama, lokanta ilaçlama, restoran ilaçlama, depo ilaçlama, okul ilaçlama, bodrum ilaçlama, şirket ilaçlama, ofis ilaçlama, şantiye ilaçlama, büfe ilaçlama, kömürlük ilaçlama, apartman ilaçlama, anaokulu ilaçlama, gemi ilaçlama, ilaçlama, otopark ilaçlama gibi tüm kapalı ve açık alanlarda böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızı yasal prosedürler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi için...  0(212) 651 11 01