Sancaktepe Böcek İlaçlamaBöcek ilaçlama işlemi haşere ve kemirgen gruplarının tümüne karşı kesin sonuç için oldukça önemli bir işlemdir. Yaşam alanlarımızın içine sızan ve her birimiz için ciddi hayati risk taşıyan böceklerle mücadele de Eda İlaçlama olarak İstanbul’un 40 ayrı semtine hizmet vermekteyiz.

Bahar ve yaz aylarında sıcaklığın artmasına paralel olarak evinizde, iş yerinizde, banyo ve mutfaklarınızda binlerce mikrobu taşıyan bu organizmalarla karşılaşmanız mümkündür. Bu yüzden böcek ilaçlama şirketi olarak Eda İlaçlama, müşteri memnuniyeti odaklı tüm hizmetlerini ayağınıza getirmektedir. İstanbul Sancaktepe semti ve çevresi ile ilgili haşere, böcek ve kemirgen ilaçlamalarınızda sizlere daha hızlı hizmet vermek adına dört kola yayılan böcek ilaçlama servisi Eda İlaçlama artık Sancaktepe’de de sizlerle.

İstanbul’un ciddi yoğunluk arz eden semti Sancaktepe için modern ilaçlama teknikleri ve çağa ayak uyduran yenilikçi misyonu ile Eda İlaçlama ile iletişime geçin. Alanında uzman ziraat mühendisi, ziraat teknikerleri ve halkla ilişkiler elemanları ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile doğru hizmet için doğru yer Eda ilaçlama…Tüm Sancaktepe sakinleri için sağlığınız 10 yıllık güvenirliğimiz ile teminatımız altındadır…

Sancaktepe

İlaçlama

Firmaları

Sancaktepe

İlaçlama

Servisleri

Sancaktepe

İlaçlama

Şirketleri

Detaylı Bilgi için...  0(216) 324 22 27