Çatı İlaçlama

Çatı İlaçlamaFareler, haşereler, böcekler yaşam alanlarımızın istenmeyen canlılarıdır. Çok kısa sürelerde girdikleri her alanda çoğalıp sayıca artış gösterirler. İşyerlerimizin, binalarımızın, apartmanlarımızın, evlerimizin çatıları da bu alanlardan biridir. Böcekler ve fareler loş, karanlık alanlarda daha çabuk üreyip çoğalırlar. Çatılarda sessiz, loş, kullanılmayan mekanlar olduğu için fareler, haşereler ve böceklerin en çok bulunabileceği alanlardandır. Örneğin; Çatıda doğum yapan bir kedi bu alanın pirelenmesine neden olabilir. Ya da çatıdaki hamam böcekleri… Çatı kısmındaki böcek, fare sorunu alt katlara, apartman içine kadar yayılabilir. Bu nedenle çatı ilaçlama önem taşımaktadır.

 

Çatılardaki böceklerden, haşerelerden, farelerden kurtulmak için mutlaka profesyonel çatı ilaçlama yaptırmak gereklidir. Çatı kısmı ilaçlama şirketi tarafından etüt edilmeli ve uygun ilaçlar kullanılarak ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Çatı ilaçlama mutlaka profesyonel çatı ilaçlama servisi, çatı ilaçlama şirketi, çatı ilaçlama firmalarına yaptırılmalı yasal olmayan korsan olarak çalışan kişilere ilaçlama yaptırılmamalıdır. Kullanılan ilaçların insan sağlığına etkilerinin olmamasına dikkat edilmelidir.

 

Çatı ilaçlama şirketi olarak Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile pire ilaçlama, akrep ilaçlama, haşere ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, çatı faresi ilaçlama, fındık faresi ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, kuş biti ilaçlama, kene ilaçlama, güvercin biti ilaçlama, kuş piresi ilaçlama, kedi piresi ilaçlama, karasinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama vb. gibi tüm böcek, fare ve haşereler için ilaçlama uygulamaları yapmaktayız.

 

İstanbul genel Anadolu yakası ve Avrupa yakası i şube sayımız fazla olduğu için ekonomik ilaçlama fiyatlarımız, uygun haşere ilaçlama fiyatlarımız, ucuz fare ilaçlama fiyatlarımız ile Çatı ilaçlama hizmetlerimizi vermekteyiz. Günün 24 saati çatı ilaçlama servisimize ulaşarak; çatıda fare, çatıda böcek, çatıda hamam böceği, çatıda karınca, çatıda sinek, çatıda kuş biti, çatıda kalorifer böcekleri, çatı da pire, çatıda lağım faresi, çatıda hayvan piresi, çatıda kara böcekler, çatıda karasinek, çatıda tahta kurusu, çatıda fındık faresi, çatıda sıçan, çatıda haşere, çatıda kemirgenler vb. gibi tüm böcek, haşere ve fare sorunlarınızla ilgili olarak böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve fare ilaçlama desteği alabilirsiniz. Kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile böcek, fare, haşere sorunlarınızdan kesin, garantili olarak kurtulmak istiyorsanız bize ulaşın.

Çatı İlaçlama Hizmetlerimiz

Çatı

İlaçlama

Firmaları

Çatı

İlaçlama

Servisleri

Çatı

İlaçlama

Şirketleri