Evinizi tüm haşere, kemirgen ve böceklerden arındırmanın en kesin çözümü ilaçlamadır. Yaşam alanlarınızın içine dahil olan haşerelerin yol açtığı maddi ve manevi zararlardan kurtulmanın en güvenli yolu olan böcek ilaçlama yöntemini periyodik olarak yaptırmanız gerekmektedir.

Özellikle bahar aylarının gelmesiyle birlikte evlerimizde görmeye başladığımız küçük böcekler diğer bir sürü böceğin habercisidir. Çünkü bir haşere bir günde binlerce yumurta yapabilmektedir. Bunun için evin ilaçlama yapılması şarttır. Ev ilaçlamada bireysel mücadelenin sonuçsuz kaldığı bilinmektedir. Sağlığınızı tehdit eden bu haşere ve mikroplardan korunmak için ev ilaçlamada Eda İlaçlama sizinledir.

Eda İlaçlama şirketi olarak ev ilaçlama esnasında kokusuz ilaçlama teknikleri ile insan sağlığına hiç zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktayız. Geliştirilmiş yöntemler ile haşerelerle mücadelede Eda İlaçlama

Ev ilaçlama için hangi ilaçlama yöntemleri uygundur?

Evde böcek, fare gibi haşerelerle sıkça karşılaşılmakta olduğundan bu gibi zararlılardan kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri tarafından ev ilaçlama işlemi uygulanmaktadır. Evin durumu, kullanım açısından uygunluğu, böcek türleri evde ilaçlama için hangi yöntemin uygun olacağını belirleyen unsurlardır. Genellikle sıvı ilaçlama işleminin tercih edildiği ev ilaçlama uygulamasında bu işlem evin özel durumuna göre püskürtme ya da buharlama ile gerçekleştirilmektedir.

Eğer evde böcekten kurtulmak için uygulanacak ev ilaçlama yöntemi kokulu sıvı böcek ilaçlama şeklinde yapılacaksa muhakkak ki alınması gereken önlemler vardır. Buharlama şeklinde gerçekleştirilen bu yöntem, ev 2 saat kadar kapalı tutulabilecek durumda ise yapılabilmektedir. Zira ilaçların etki edebileceği canlılar solunum yolları rahatsızlıklarına maruz kalabilir. Evde hamam böceği ile mücadele, evde fareden kurtulmak, karafatma zararlarına engel olabilmek için en etkili yöntem olan sıvı ilaçlama diğer tüm haşere, kemirgen ve böcek, parazit türlerini de yok edebildiği için en çok tercih edilen ev ilaçlama teknikleri arasındadır.

Buharlama ile yapılan kokulu böcek ilaçlama tekniğinin uygun olmadığı evlerde, yatılı hasta bulunan, gıdaların toplanamayacak kadar fazla olduğu ya da çocukların çıkarılmasının mümkün olmadığı evlerde ev ilaçlama işlemi püskürtme tekniği ile gerçekleştirilmektedir. Astım, bronşit gibi sağlık sorunları olan kişilerin bulunduğu evlerde de böcek ile mücadele için ev ilaçlama tekniği olarak püskürtme yöntemi tercih edilmektedir.

Evde böcekten kurtulmak için kokulu ya da kokusuz sıvı ilaçların dışında jel ve toz ilaçlar da tercih edilmektedir. Ancak jel ilaçlama, sadece evde hamam böceği ile mücadele ve bu böcek türleri zararlarına engel olunmak için etkili olan bir ev ilaçlama yöntemidir. Bunun dışında ev ilaçlama için kullanılan toz ilaçlar da sadece karınca, yılan, kertenkele gibi haşerelere uygulanabildiğinden dolayı bu ev ilaçlama tekniğinin tahta kurdu, pire, tespih böceği gibi böcek, haşere türlerine etkisi yoktur.

İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama için sıvı, jel, toz olmak üzere tüm böcek ilaçlama teknikleri kullanılabilmektedir. Ancak belirtildiği üzere, evin özel durumunun ve evde haşere türünün bu ilaçlama teknikleri belirlenmesinde oldukça büyük rolü bulunmaktadır. Ev ilaçlama firmaları tarafından görevlendirilen ekiplerin yaptıkları tespitler ardından işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Evde en çok karşımıza çıkan haşereler nelerdir?
Evde Haşereler

Evde böcek sorunu hemen hemen herkesin başına gelen büyük sorunlar arasında yer almaktadır. Zira böcek, haşere, kemirgen denilince akla kötü görüntülerin dışında yaşanabilecek sağlık problemleri, maddi kayıplar da gelmektedir. İnsanlar bu konularda eskisinden daha fazla bilinçlenmiş, evde böcek ile mücadele için daha mantıklı tedbirler almaya başlamışlardır. Özellikle evde hamam böceği, kakalak, pire, karınca, örümcek, evde fare, tahtakurusu, tahtakurdu, karafatma, kalorifer böceği gibi haşerelerden kurtulmak için ev ilaçlama şarttır. Bireysel yöntemlerle başa çıkılamayacak olan tüm haşereler ile mücadele, böceklerden kurtulmak için ev ilaçlama yöntemleri değişebilmekte, her alana uygun şekilde bu yöntemler uygulanabilmektedir. Mikrop yayan haşereler kısa sürede ciddi sorunlara yol açacağından asla çoğalmalarına izin verilmeden herhangi profesyonel ev ilaçlama şirketi ile görüşülmelidir.

Evde böcek ile mücadele etmek için ne yapılmalı?

İnsanların yaşam alanlarında da sıkça karşılaştıkları böcek, haşere ve kemirgen gibi zararlılar evlerde de görülebilmektedir. Hatta kısa sürede her alana yayılan bu haşereler ciddi problemleri de beraberinde getirmekte olduklarından ufak olduklarına aldanmayıp bir an önce yok edilmelidirler. Humma, veba, tifüs, tifo, verem gibi hastalıkların yanında, alerjik reaksiyonlar, cilt hastalıkları da bu böceklerin sebep oldukları tehlikelerdendir. İnsanlara maddi kayıplar da yaşatan evde böceklerden kurtulmak için ise bireysel yöntemler değil ev ilaçlama şirketi ile görüşmek daha sağlıklı olacaktır. Ev ilaçlama tekniklerinin farklı şekilde uygulanıyor olabilmesi, kısa sürede herhangi bir sağlık problemi yaşamadan sorunlara kısa sürede çözüm olunabilmesini sağlamaktadır.

Ancak ev ilaçlama için muhakkak ki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı böcek ilaçlama firması ile irtibata geçilmelidir.

Evde fare görüldüğünde ne yapılmalı?

Evde FareBöcek, haşere dışında evde fare görülmesi sıkça karşılaşılan bir durumdur. Fare ilaçlama şirketleri tarafından alınan ilk baş sorunlardan olan evde fare, insanlar açısından ciddi tehdit taşır. Hem maddi açıdan hem de sağlık ve psikolojik açıdan büyük problem arz eden fareden kurtulmak için ev ilaçlama yaptırılmalıdır. Fareler kolayca hareket eden hızlıca ortadan kaybolan kemirgenler olduklarından bireysel olarak dışarıdan alınan fare kapanları, zehirleri gibi basit ve geçici yöntemlerle yok edilemezler. Doğru kullanılacak ve bu canlıların biyolojik yapıları da göz önünde bulundurularak üretilen ilaçlarla fare ilaçlama firmaları tarafından yapılacak ev ilaçlama işlemi ile kesin sonuca ulaşılabilmektedir.

Ev ilaçlama fiyatları?
En iyi Fiyat

Evde hamam böceğinden kurtulmak, fareler ile mücadele, karınca zararlarına engel olmak adına uygulanan ev ilaçlama fiyatları belirlenmesinde böcek ilaçlama şirketleri tarafından baz alınan konular evin genişliği, böcek türleri, evdeki haşere yoğunluğu, evin özel durumu, ilaçlama için kullanılacak ilaçların kalitesidir. Hem uygun ev ilaçlama fiyatları sunan hem de ev ilaçlama için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak hizmet veren Eda İlaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 ev ilaçlama konusunda bilgi sahibi olabilmeniz ve bizlerden hizmet alabilmeniz mümkündür.

Ev ilaçlama şirketleri güvenilirliği?

Evde karınca, hamam böceği, fare, kakalak, tahtakurdu gibi haşerelerden kurtulmak için ev ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alınabilmektedir. Bu kuruluşlar kişilere her alanda ilaçlama hizmeti verdikleri gibi evde böceklerden kurtulmak için de çeşitli ev ilaçlama yöntemleri hizmetlerini de sunmaktadırlar. Zira bir ev ilaçlama şirketinin güvenirliğini anlayabilmek için muhakkak iyi bir araştırma yapılması şarttır. Sağlık Bakanlığı onaylı olmak zorunda olan ev ilaçlama şirketi, uzman ve tecrübeli kadrolarla da çalışmak durumundadır. Böcek ilaçlama için üretilen ilaçlarını ise kimya mühendisleri tarafından, haşere ve böceklerin biyolojik ve fizyolojik yapılarını göz önünde bulundurarak ürettirmek de durumunda olan ev ilaçlama şirketi seçerken tedbirli ve titiz davranılmalıdır.

Evde böcek

Yaşam alanlarımız olan evlerimizin hijyenik olması önemlidir. Böcekler yaşam alanlarımız olan evlerimize çeşitli yollar ile girip çoğalırlar. Evde böcek sorunu oldukça önemlidir. Çünkü böcekler girdikleri alanlarda kısa sürede üreyerek sayılarını arttırırlar. Örneğin; pire ya da kalorifer böcekleri. Evlerimize giren kalorifer böcekleri çok kısa sürede yaşam alanımızı sarar. Kalorifer böceklerinin tek bir yumurtasından 60 ı geçkin kalorifer böceği yavrusu çıkmaktadır. Bu örnekten de anlaşıldığı gibi evde böcek sorunu gerçekten ciddi bir problemdir.

Evlerimize giren böcekler sağlığımızı da tehdit etmektedir. Çünkü böcekler çok pis yerlerde (çöplüklerde, lağımlarda) dolaştıkları için bu alanlardaki birçok bulaşıcı hastalığın virüslerini bünyeleri ile evlerimize getirirler. Evlerimizdeki böcekler evimizdeki tüm eşyaları, gıda ürünlerinin üzerlerinde gezinirler. Bu gezindikleri alanlar salya ya da dışkıları ile bu hastalık mikroplarını bırakırlar. Yine fiziksel olarakta bizi etkilerler. Örneğin tahtakurusu, pire gibi böcekler ısırırlar. Evde böcek ısırması sorunu da önemlidir. Çoğu zaman vücudumuzdaki kızarıklıkların alerji olduğunu sanır, böcek ısırığı olabileceğini düşünemeyiz. Böcek ısırmaları vücutta kızarıklıklar ve kaşıntılara neden olur. Böcek ısırığı alerjik rahatsızlıklara neden olur.

Evde böcek sorunu bu açıdan profesyonel destek alarak çözmek gereklidir. Evde böcek sorunu kesinlikle bireysel mücadeleler ile çözümlemek olanaksızdır. Çünkü profesyonel ev ilaçlama şirketi tarafından evdeki böcekler için en uygun ilaçların en uygun yöntemler kullanarak yapılması gereklidir. Evde böcek şikayetleriniz için uzman ev ilaçlama servisleri ya da ev ilaçlama servislerinden ilaçlama desteği alınız.

Ev ilaçlama servisleri :

Ev ilaçlama hizmeti veren her şirketin her alana kısa sürede ulaşabilecek ev ilaçlama servisleri de bulunmaktadır. Evde haşereler ile mücadele edebilmeniz adına Eda ilaçlama olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir haşere ilaçlama hizmetlerini 7/24 çalışmalarını sürdüren ev ilaçlama servisleri ile sunmaya devam etmekteyiz.

Ev İlaçlama Hizmetlerimiz

Ev
İlaçlama
Firmaları
Ev
İlaçlama
Servisleri
Ev
İlaçlama
Şirketleri