Sıkça Sorulan Sorular

HANGİ İLAÇLAMA YÖNTEMİNİ YAPTIRMALIYIM?

Hangi ilaçlama yöntemini kullanmanız gerektiği bulunduğunuz mekanın boyutuna (genişlik-uzunluk) ve mekanda bulunan haşere grubuna göre değişkenlik göstermektedir.

SIVI İLAÇLAMA ÖNCESİNDE NELER YAPMALIYIM?

ULV yöntemi ile yapılan sıvı ilaçlama öncesi; çocuk eşyaları kaldırılmalı, açıkta herhangi bir gıda maddesi bulundurulmamalı, bebek veya çocuk kıyafetlerinin üzeri örtülmeli, mutfak gereçleri ve koltukların üzeri örtülmelidir.

SIVI İLAÇLAMA SONRASINDA NELER YAPMALIYIM?

Sıvı ilaçlama sonrası kokulu yöntem kullanıldıysa mekan yarım saat havalandırılmalıdır. Gözle görülen alanlar silinebilir, diğer alanlar ise ilacın tesiri geçtikten sonra 1-2 hafta sonra silinmelidir. Elbiseler havalandırılmalıdır.

JEL İLAÇLAMADA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMALI MIYIM?

Jel ilaçlama kokusuz ve krem ilaçlama olduğu için herhangi bir şeyin kaldırılmasına üzerinin örtülmesine gerek yoktur.Bu ilaçlama yöntemi çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı alanlara yapıldığı için çocuk ve havyaları mekandan uzaklaştırmaya gerek yoktur.

İLAÇLAMA NE KADAR ZAMAN ALIR?

İlaçlama süresi mekanın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Örneğin;  100 metre kare alanda 20 dakika süre gereklidir.

İLAÇLAMAYI HANGİ SAATLER ARASINDA YAPTIRMALIYIM?

İlaçlama işlemini Eda İlaçlama ile 7/24 dilediğiniz saat ve vakitte yaptırabilirsiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARI NE KADARDIR?

Eda ilaçlamada her semt için ilaçlama ücreti sabit olup bu da gene ilaçlanacak alanın boyutuna genişliğine göre değişiklik göstermektedir.

İLAÇLAMA TARİHİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?

Öncelik olarak müşteri memnuniyetini baz alan şirketimizde ilaçlama için herhangi bir tarih veya saat değişiminde 7/24 bizleri arayarak önceden bildirebilir, değişiklik yapabilirsiniz.