Ataköy Böcek İlaçlama

Ataköy Böcek İlaçlamaEda ilaçlama Ataköy şubesi ile Ataköy ün tüm kısımlarına profesyonel olarak böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.Ataköy ilaçlama servisimize her türlü uçan, yürüyen haşere sorununuz ve fare sorununuz için 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ataköy ilaçlama servisimiz diğer şubelerimiz gibi kaliteli olarak hizmet vermekte olup müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Kullandığımız tüm sıvı ilaçlar, jel ilaçlar, dezenfekte ilaçları ve fare ilaçları Bakanlık onaylı olup insan ya da hayvan sağlığı üzerinde herhangibir zararı bulunmamaktadır.

Ataköy ilaçlama olarak bina ilaçlama, blok ilaçlama, ev ilaçlama, bodrum ilaçlama, çatı ilaçlama, bahçe ilaçlama, apartman ilaçlama, villa ilaçlama, site ilaçlama, kapıcı dairesi ilaçlama, kömürlük ilaçlama, kalorifer dairesi ilaçlama, mutfak ilaçlama, ortak alan ilaçlama, merdiven boşluğu ilaçlama, garaj ilaçlama, otopark ilaçlama, cafe ilaçlama, restoran ilaçlama, kuaför ilaçlama, gıda yeri ilaçlama, restoran ilaçlama vb gibi açık ve kapalı alanlardaki haşere ve kemirgen şikayetleriniz için kesintisiz olarak ulaşım sağlayıp ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel olarak; pire ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, bit ilaçlama, akar ilaçlama, bitki biti ilaçlama, arı ilaçlama, güve ilaçlama, ağaç kurdu ilaçlama, karasinek ilaçlama, kertenkele ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, karınca ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, ilaçlama, kene ilaçlama, hayvan piresi ilaçlama, hamam böceği ilaçlama gibi tüm haşereler ve fareler ( lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi) için ilaçlama yapmaktayız.

Kaliteli, ekonomik ve profesyonel ilaçlama, temizlik hizmetleri almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde Eda kalitesi ile yakından tanışın. Bize ulaşın.

Etiketler: