Deri Böceği İlaçlamaDeri böceği haşeresinin büyüklüğü 11 mm ile 13 mm arasında değişir. Deri böcekleri sarımsı kahve rengindedirler. Vucutları kıllarla çevrili olan deri böceği haşeresi yumurtlayarak üremelerini gerçekleştirirler. Yumurtalardan çıkan deri böceği yavruları yaklaşık 2 ayda ergin hale gelirler. Yaz aylarını seven deri böcekleri sıcak dönemlerde faaldirler. Deri böceklerinin ortalama olarak yaşam ömürleri bir yıl kadardır.

Deri böceği haşeresi insanların deri altlarına yerleşirler ve yumurtalarını bu deri altlarına bırakarak üreme gerçekleştirirler. Deri böcekleri vücutta yerleştikleri yerlerde kaşıntı ve kızarıklıkların oluşmasına neden olurlar. Deri böceği ilaçlama önemlidir. Çünkü kişinin kendisini dezenfekte etmesi yeterli olmamaktadır. Deri böceği ilaçlama da bireyin tüm yaşam alanının ilaçlanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde deri böceği haşeresi sorunu çözülebilir. Çünkü kişi ne kadar da ilaç yoluyla tedavi olsa da yaşadığı alandan yine deri böceği geçişi olacaktır. Deri böceği ilaçlama yapılırken bu durum göz önünde bulundurulmalı ve deri böceği ilaçlamanın ayrıntılı olarak yapılması gereklidir.

Eda ilaçlama şirketi olarak deri böceği ilaçlamanın önemini bilmekte ve profesyonel hizmetle deri böceği ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup ilaçlamalarımız uzman ekiplerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır.