Anadolu Yakası Böcek İlaçlamaEda böcek ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un 40 ayrı yerinde hizmet vermeye haşere, kemirgen türü böceklerden kurtulmanıza yardımcı olmaya devam ediyoruz. Eda İlaçlama Anadolu yakasının pek çok semtinde de sizlere en doğru hizmet anlayışı ile modern çözümler sunarak 7/24 yanınızda…

Anadolu yakasının Kadıköy, Suadiye, Beykoz, Göztepe, Ümraniye, Tuzla, Kemerburgaz, Matepe, Erenköy..pek çok semtinde hizmet sunan Eda İlaçlama sağlık bakanlığı onaylı ilaçları ile sağlığınızı da düşünüyor.

Tahtakurusu, hamamböceği, kalorifer böceği, tespih böceği, fare, güve, gümüş böceği, pire, çıyan, kene gibi aklınıza gelebilecek her türlü haşere ilaçlamada Eda böcek İlaçlama şirketi sizlerle…10 yıldır aynı kalite ve süreklilik sağlayan yenilikleri ile sizde hemen Elmas ilaçlamayı arayın sizde böceklerin hayatınızı tehdit etmesine izin vermeyin.

ANADOLU YAKASI İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Eda ilaçlama şirketi olarak İstanbul Anadolu Yakası ilaçlama şubelerimiz ile günün 24 saati ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama ve temizlik hizmetlerini kesintisiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Anadolu yakasının birçok bölgesin de olarak şubelerimiz mevcut olduğu için ilaçlama hizmetlerimizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Biz Eda ilaçlama şirketi olarak Anadolu Yakası ilaçlama servisimiz ile ucuz, ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarımız ve fare ilaçlama fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Eda ilaçlama Anadolu yakası ilaçlama servisi olarak Sağlık Bakanlığından onaylı tüm ilaçlarımız (böcek-haşere-fare-dezenfekte) ile hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fındık faresi ilaçlama, ev faresi ilaçlama, ağaç kurdu ilaçlama, akrep ilaçlama, karınca ilaçlama, sarı böcek ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, fare ilaçlama, ev faresi ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, akar (mite) ilaçlama, sarı böcek ilaçlama, güve ilaçlama, karasinek ilaçlama, örümcek ilaçlama vb. gibi haşereler, böcekler için ilaçlama uygulamalarımızı profesyonel ilaçlama teknikerlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Yasal içerikli böcek ve fare ilaçlarımız ile ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, bina ilaçlama, gemi ilaçlama, site ilaçlama, bahçe ilaçlama, otel ilaçlama, çatı ilaçlama, fabrika ilaçlama, bodrum ilaçlama, iş hanı ilaçlama, oda ilaçlama, şirket ilaçlama, gıda yeri ilaçlama, ofis ilaçlama, mutfak ilaçlama, fırın ilaçlama, apartman ilaçlama, iş merkezi ilaçlama, otopark ilaçlama gibi tüm kapalı ve açık alanlarda haşere ilaçlama ve fare ilaçlama (kemirgen ilaçlama) uygulamalarımızı yasal prosedürler doğrultusunda uygulamaktayız.

Detaylı Bilgi için...  0(216) 324 22 27