Halı Böceği İlaçlamaKırmızı, siyah, kızıl kahve gibi renklerde görülen halı böceği 15mm boyutundadır.. Siyah halı böceği deri, tüy, hayvan kılı gibi organiklerle beslenir ve hayvansal eşyaları kemirir.

Halı böceği yumurtası kullanılmayan eşyalar üzerine, arasına bırakır. Halı böceği kanatsızdır. Halı böceği mücadelesinde geç kalınırsa, etrafınızı sarabilir. Siyah halı böceği sıcak, nem oranı yüksek, ılıman iklimleri sever.

Halı böceği ilaçlaması ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. Halı böceği hızlı üreyebilen bir canlıdır. Halı böceği ilaçlama için bizi arayın. Uzman kadromuzla sizlere böcek ilaçlama konusunda verdiğimiz hizmetten onur duyarız.

Halı böceği bodrum, tavan arası vb nemli olan yerlerde eşyalar içerisinde, özellikle kıvrılmış halılar arasında bulunur. Halı böceğinin bıraktığı yumurtalar 1-2 hafta içerisinde açılır, larvalar çıkar. 

Eda böcek ilaçlama her haşere türü için ayrı özellikte ilaçlar kullanmaktadır. İlaçlamada kullanılan ilaçların insan ve çevre sağlığına zararsız ilaçlar olması gerekir. Bilinçsiz yapılan ilaçlamada böcekler ölmez direnç kazanır. İzin belgesi olmadan yapılan ilaçlama suçtur.