Silivri Böcek İlaçlamaEda ilaçlama servisi olarak Silivri ilaçlama servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Silivri ilaçlama servisimiz 7 gün 24 saat böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetini profesyonelce vermektedir.

Eda ilaçlama olarak ilaçlama hizmetinin ciddi bir iş olduğunun farkındayız. Bu nedenle her türlü fare ilaçlama, böcek ilaçlama ve dezenfekte hizmetlerimiz için dünyada meydana gelen teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve çok kısa sürede uygulamaya geçirmekteyiz. Silivri böcek ilaçlama ve fare ilaçlama servisi olarak kullandığımız tüm böcek ve fare ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığı üzerinde herhangibir zararı bulunmamaktadır.

Silivri ilaçlama servisi olarak; ev ilaçlama, çiftlik ilaçlama, villa ilaçlama, bina ilaçlama, fırın ilaçlama, fabrika ilaçlama, imalat ilaçlama, depo ilaçlama, ambar ilaçlama,  mutfak ilaçlama, konteyner ilaçlama, şantiye ilaçlama, bahçe ilaçlama, site ilaçlama vb gibi tüm açık ve kapalı alanlar için garantili olarak böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

Her türlü açık ya da kapalı alanlarımızın sorunu olan; hamam böcekleri, pire, güve, akrep, kalorifer böcekleri, tesbih böceği, gümüşcül böceği, yılan, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, sümüklü böcek, danaburnu, salyangoz, bitki biti, karınca, örümcek, çıyan, kertenkele, kırkayak vb gibi tüm fare türleri ve böcek türleri için profesyonelce ilaçlama yapmaktayız.

Eda ilaçlama servisi olarak her böcek ve fare türü için en uygun ve kesin çözüm sağlayacak ilaçları kullanarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Her türlü kokulu ve kokusuz ilaçlarımız ile garantili olarak ilaçlamalarımızı profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Sizde kaliteli ilaçlama ve temizlik hizmeti almak için bize ulaşın

Detaylı Bilgi için...  0(212) 651 11 01