Sultangazi Böcek İlaçlamaEda böcek ve fare ilaçlama şirketi olarak Sultangazi ilaçlama servisimiz ve temizlik hizmetimiz ile hizmetinizdeyiz. Sultangazi böcek ilaçlama ve fare ilaçlama servisimize 7/24 ulaşım sağlayabilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ve ziraat mühendislerimiz günün 24 saati kaliteli hizmet alabilmeniz için çalışmaktadırlar.

İlaçlama hizmeti mutlaka bilinçli eğitimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Kurallara uygun olarak yapılmayan ilaçlamalar kesin çözüm sağlamaz. Sultangazi ilaçlama servisi olarak eğitimli personellerimiz tarafından ilaçlamalarımız yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile yaptığımız fare ilaçlama ve böcek ilaçlamalarımızın insan sağlığı üzerinde herhangibir zararı yoktur.

Apartman ilaçlama, ev ilaçlama, çatı ilaçlama, bahçe ilaçlama, site ilaçlama, kömürlük ilaçlama, çatı ilaçlama, bodrum ilaçlama, merdiven boşluğu ilaçlama, lokanta ilaçlama, büfe ilaçlama, imalat ilaçlama, okul ilaçlama, mutfak ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fırın ilaçlama vb gibi tüm alanlarda böcek ilaçlama ve fare ilaçlamalarımızı profesyonelce uygulamaktayız.

Sultangazi ilaçlama olarak her tür açık ve kapalı tüm alanlarda görülebilen pire, hamam böceği, tahta kurusu, bit, uyuz böceği, kene haşeresi, kalorifer böceği, çıyan, kertenkele, akrep, karınca haşeresi gibi tüm haşere türleri ve fare türleri (ev faresi, fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi) üzerinde ilaçlama servisi hizmetlerini garantili olarak vermekteyiz.

Tüm açık ya da kapalı yaşam alanlarınızda görülen fare ve böcek sorununuzdan kurtulmak ve profesyonel ilaçlama desteği almak için bize ulaşın

Detaylı Bilgi için...  0(212) 651 11 01