DEZENFEKTE

DEZENFEKTE

ULV cihazı ile soğuk sisleme yapılarak Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile giriş çıkışı yapılan alanların her yerine zararlı virüslere karşı dezenfekte yapılması sağlanır. Buradaki  amaç;  dezenfeksiyon şirketleri olarak insanlar için zararlı olan virüslerin, havada serbest şekilde dolaşan mikroorganizmaların ULV sayesinde dezenfektanlar ile tesirsiz hale gelmesini sağlamaktır.

Dezenfeksiyon uygulamalarının amacı, bizleri hasta edecek hatta ölümle bile sonuçlanmasına sebep olan gözle görünmeyen –mikroskobik- zararlı mikroorganizmaların alanlardan uzaklaştırılması işlemidir. Uygulamalarda ULV makinesi ile yapılan dezenfeksiyon gümüş iyonlama işlemi genellikle kimyasal maddelerin karıştırıldığı Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar kullanılır. Bu işlemin, virüslerin, mikroorganizmaların her an bizim veya başkaları tarafından ortamınıza getirebileceği düşünülerek belirli periyotlarda yapılarak alanların arınması sağlanır.

Virüsler, bakteriler, patojenler, mantarlar gibi hastalık yapanı ve vücudumuzda enfeksiyona neden olabilecek zararlı mikroskobik canlıların evlerimizde, araçlarımızda, işyerlerimizde, apartmanlarımızda, ofislerimizde, ortak alanlarımızda, gıda yerlerimizde, sitelerde, okullarda vb. yani tüm yaşam alanlarımızda sağlığımızı tehdit edecek organizmalardır.
Bunlardan kurtulmak için ise dezenfeksiyon, temizlik ve sterilizasyondan yapılaması gerekmektedir.

Eda ilaçlama dezenfeksiyon şirketi olarak uyguladığımız dezenfekte işlemleri, yeni teknolojik makinelerin bizlere sağladığı gümüş iyonizer teknolojisi ile alanın her yerine eşit şekilde yayılması sağlanan dezenfektan işlemleridir. ULV gümüş iyonlama teknolojisi ile yapılan dezenfektanın alanın her yerine eşit şekilde yayılmasıı sağlanır. Yani elinizin değdiği yerler, elbiseler, pencereler, kapılar, asansörler, komple ortamdaki yüzeyler, eşyalar (telefon, kumanda vb.) başka her ne varsa dezenfektan ilacı buralara nüfus eder.

Virüs dezenfekte uygulamalarında soğuk sisleme sonrası işlem bittikten yaklaşık 15-20 dakika sonra alanınıza girilebilirsiniz. İşlem sonrası sanki hiç uygulama yapılmamış gibi koku yoktur ve herhangi bir temizlik yapmanıza da gerek kalmayacak. Evinize işyerinize vb. rahatlıkla girip güven içinde kullanabilirsiniz.

 

Etiketler: