EVDE SARI BÖCEKLER VAR

EVDE SARI BÖCEKLER VAR

EVDE SARI BÖCEKLER VAR

Kış aylarında evde görülen haşerelerden birisi de hamam böcekleridir. Pek çok türü olmasına karşın en fazla Alman hamam böceği olarak adlandırılan türü ile karşılaşıyoruz. Ancak ülkemizde bu hamam böceği türüne kakalak bazı çevrelerde de sarı böcek adı ile bilinirler. Renginden dolayı bu ismi alan böceğin mikrop yayıyor olması üzerinde önlem alınması gereken ana unsur. Genelde gıda kırıntıları ile beslenen bu böcek nemli ve sıcak ortamları severler. Evde sarı böcek görülmesi durumunda ise kurtuluşun reçetesi ilaçlama olacaktır. Bu haşereyi klasik temizlik yöntemleri ile yok etmek olanaksızdır. Tabi ki hijyen oluşumunu engelleyecektir ama ilaçlama yapılması da üreme hızı oldukça yüksek olan bu canlının imhası adına atılacak en önemli adımdır.

Evde sarı böcekler var ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman önceliğinin iyi bir ilaçlama firması arayışına girmenizdir. Peki, iyi ilaçlama firması nasıl olmalıdır? Bu tür işletmelerin çalışanlarının sarı böcek ilaçlama konusunda deneyimli kişiler olması çok önemli. Birçok türü olan hamam böceklerinin bu türlerini birbirinden ayırt edebilip ona göre bir ilaçlama yöntemi belirleyemeyen kişilerin yapacakları ilaçlamalardan sonuç beklememek gerekir. Aynı zamanda evde sarı böcekler var ise ve bir firma ile anlaşma aşamasında iseniz o firmanın ruhsatlı olup olmadığını da değerlendirmeniz gerekecektir. Aksi durumda bir merdiven altı firma ile anlaşacak olursanız size olumlu katkı sağlamasını da bekleyemezsiniz.

EVDE SARI BÖCEKLER var ve sizler de ruhsatlı, Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanan ve standartlara uygun ekipmanlarla ilaçlama yapan bir firma arıyorsanız bizleri arayabilirsiniz. 7/24 saat ilaçlama hizmeti sunan firmamızın ana çalışma mantığı mutlak memnuniyet elde etmektir. Bu nedenle de alanında profesyonel ziraat teknikerleri ile çalışıyoruz. Ekiplerimiz her türlü sarı böcek ilaçlama konusunda eğitimli ve makul fiyatlar ile hizmet veriyorlar. Üstelik de İstanbul genelinde ilçeler arası fiyat farkı da yok. Eda İlaçlama firmamıza istediğiniz her saatte ulaşabilir ve kaliteli hizmetin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Evde sarı böcekler varsa artık adresiniz belli. Hem kalite hem de ucuzluk bir araya geldi. Küçük menfaatler uğruna sağlığınızı riske edemezsiniz.

Etiketler: