KÖR SİNEK İLAÇLAMA

KÖR SİNEK İLAÇLAMA

KÖR SİNEK İLAÇLAMA

İlaçlama denildiğinde ilk akla gelenin sinek ilaçlama olmasını anlayışla karşılıyoruz. Her ne kadar tüm haşerelerin sağlık üzerine farklı olumsuz etkileri olsa da en fazla karşılaştığımız haşerelerin başında da sinekler bulunur. Özellikle yaz aylarında hem karasinekler ile hem de sivrisinekler ile derin bir mücadele içerisine gireriz. Hele bazı sinek türleri vardır ki vereceği sağlık sıkıntısından yana oluşturduğu psikolojik rahatsızlık ile can sıkıcı olurlar. Kör sinek olarak tabir edilen sinek türü de bunlardan birisidir. Israrla üzerimize konan, hamlemizle uzaklaşmasına rağmen saniye içerisinde yeniden geri dönen bu sinek türü aslında biyolojik olarak kör olmamak ile birlikte yapılan hamlelere rağmen yeniden dönüş hızı nedeniyle bu isimle adlandırılır. Kör sinek nedir diye sorulduğunda bile insanların nefretle andıkları bir sinek türüdür.

Bu illetten kurtulmanın en sağlıklı yolu KÖR SİNEK İLAÇLAMA olarak bilinir ama yine de insanlar kendi ilaçlama teknikleri ile ilaçlama yapmaya çalışırlar. Belki de mikrop taşıma özelliği çok yüksek olan bu sineklerin zararlarının küçümsenmesinden kaynaklanıyor olabilir bu davranış. Ya da bir parça daha maddi kazanç için olabilir. Ancak her ne sebeple olursa olsun kişilerin yapacakları ilaçlamalar kör sinek ilaçlama şirketleri tarafından yapılacak olan ilaçlama kadar etkili olmayacaktır. Tabi ki her kör sinek ilaçlama servisi olduğunu iddia eden firmanın yapacakları uygulamalara da tamah etmemek ve firmadan bazı beklentileri istemek gerekir. Burada en çok önemsenmesi gereken ise firmanın ruhsatlı olması gerektiğidir.

Kör sinek ilaçlama firmalar içerisinde ruhsat şartını sağlamayan ve usulsüz kurulan firmalar olabilir. Bu nedenle de anlaşma yapılmadan önce firmanın referansları ile bir görüşme yapmak akıllıca olacaktır. Bu durum doğru ilaçların kullanılması ve standartlara uygun ekipmanların kullanılması anlamı taşır. Kör sinek ilaçlama konusunda deneyimli personellerin ilaçlama yapması da elde edilecek sonuç adına çok önemsenmelidir. Sinek türlerini tanımayanlardan doğru ilaçlama beklemek fazla iyimser bir yaklaşım olacaktır. Bu alanda kendini ispatlamış ve garantili ilaçlama yapan Eda İlaçlama bir çözüm olabilir. İstanbul’un her noktasına sağladıkları uygun bedelli ve kaliteli hizmet vermeleri onları kör sinek ilaçlama konusunda bir numara yapıyor.

Etiketler: