RUTUBET BÖCEĞİ

RUTUBET BÖCEĞİ

RUTUBET BÖCEĞİ

Rutubet diğer ismi ile nem böcekleri adından da anlaşılacağı üzere nemli ortamlarda barınan ve bu nedenle de ev ortamlarında sıklıkla görülen haşere türlerindendir. Genelde insanlardan kalan gıda kalıntıları ile beslenirler. Su giderleri onlar için ideal eve giriş yöntemidir. Her ne kadar önlem alınsa da onların oluşumunun tam olarak engellenmesi olanaksızdır. Bu nedenle de bazı dönemlerde rutubet böceği ilaçlama işlemi gerekebilir. Her ne kadar insanlarla temas kurmasalar da bu canlıların insanların kullandıkları malzemelere temas ettiklerini biliyoruz. Bu da ciddi mikrop nakli demektir. O zaman rutubet böceği ile mücadele işlemlerine sağlığın korunması çerçevesinde bakmak lazım. Öncelikle belirtmek gerekir ki onlardan kurtulmak adına kesinlikle ilaçlama firmalarından destek almak gerekir. Asla kendi imkanlarınız ile ilaçlama yapmamalısınız.

Kulaktan dolma bilgilerle yapılacak olan ilaçlama yöntemleri kadar merdiven altı olarak nitelendirebileceğimiz RUTUBET BÖCEĞİ ilaçlama firmaları da zararlıdır. Çünkü bu tür firmaların kullanacakları ilaçlar da sizlerin kullanacaklarınız İle aynı. Yani sadece rutubet böcekleri değil aynı zamanda ortamda bulunan diğer canlılara da zarar verebilirler. Böyle bir riske de kimse girmek istemez değil mi? O zaman anlaşma yapılacak olan rutubet böceği ilaçlama hizmeti veren firmanın ruhsatlı olması gerekiyor. Ruhsatlı demek sağlık kurumları hatta Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olduğunu ifade eder. Bu da sağlıklı yaşamın kapılarını bir parça daha aralar. Aynı şekilde rutubet böceği ilaçlama firmasının resmi belgeli olması demek bazı standartlarda malzemeler ile ilaçlama yaptıklarını gösterir. Bu malzemeler de genellikle her haşereyi saklandıkları alanlarda dahi öldürebilecek özellikler taşır.

Rutubet böceği ile mücadele kapsamında dikkat edilmesi gereken bir konu da uygulama yapacak olan ekiplerin haşere türlerine hakimiyetidir. Haşerelerin kendi aralarındaki türlerini iyi bilen ve bunlara karşı hangi yöntem ve ilaçların kullanılması gerektiğini bilen kişilerin yapacağı ilaçlama daha olumlu sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Nem böceği ile tahta kurusunu birbirinden ayırt edemeyen birinin uygulaması ne kadar işe yar ki? Bizler Eda İlaçlama olarak maksimum memnuniyet ve garantili ilaçlama vaat ediyoruz. Rutubet böcekleri kabusunuz olmasın. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunan işletmemiz İstanbul genelinde sabit fiyatlarla hizmet veriyor. 7/24 saat nem böcekleri ile mücadele eden işletmemiz sizlere bir telefon kadar yakın.

 

Etiketler: