Kokusuz sıvı ilaçlama da böcek ilaçları belirli oranda su ile seyreltilip homojen hale getirilir ve ilaçlama yapılacak alana uygulanır. Sıvı kokusuz ilaçlama da ilaç ve su oranı ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü ile orantılıdır. Kokusuz sıvı ilaçlama genellikle sırt pompası ile yağmurlama yöntemi ile uygulanmaktadır.

Kokusuz sıvı ilaçlama yönteminde mekanın terk edilmesine gerek yoktur. Kokulu Sıvı ilaçlama uygulamasındaki hazırlıkların yapılmasına gerek yoktur. Kokusuz sıvı ilaçlama da ilaçlama teknikeri maske kullanmaz. Bu ilaçlama yönteminde ilaçlama yapılan mekanın havalandırılmasına gerek yoktur.

Kokusuz sıvı ilaçlama genellikle hasta olan mekanlarda, bebek olan mekanlarda, yaşlı evleri, hastaneler gibi mekanın terk edilemeyeceği yerlerde kullanılmaktadır.

Eda ilaçlama şirketi olarak kullandığımız tüm kokusuz sıvı ilaç çeşitlerimizim tümü Sağlık Bakanlığı ve WHO onaylı ve kalite standartlarına uygundur.

kokusuz

Kokusuz sıvı ilaçlama yapılacak ev veya iş yerlerini uygulama esnasında terk etmeye gerek olmamasına rağmen, püskürtme veya sisleme yöntem kullanıldığından yiyecek, içeceklerin veya evcil hayvanların, çocukların, bireylerin ilaçlanan alan ile direkt temas etmemesine dikkat edilmelidir.

 

Kokusuz sıvı ilaçlama uygulamasının kokusuz olması etkili olmadığı anlamına gelmemektedir. Öncelikle uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne, uygulanacak alandaki haşere ve böceğin türüne göre bir miktar kimyasal ilaç, ölçüsü oranında sıvı (su) ile karıştırılarak homojen bir karışım hazırlanır. Kullanılacak kimyasalların mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmelidir. Sırt pompasında hazırlanan homojen püskürtme veya sisleme yöntemi ile hamam böceği, karafatma, kakalak, pire gibi böceklerin yoğun olabileceği yerlere dikkat edilerek tüm mekana uygulanır. İlaçlanan bölgeye haşere ve böceklerin teması bu varlıklardan kurtulmak için yeterlidir.

 

Kokusuz sıvı ilaçlama uygulaması yapılacak ev ve işyerlerinde mümkünse açıkta bulunan mutfak eşyaları(çatal, kaşık, tencere vs.), yiyecekler (ekmek, meyve vs.) veya ofis malzemeleri (kalem, zımba vs.) çöp poşetine konularak sıkıca ağzı bağlanarak kaldırılmalı. Kaldırılamayan malzemeler Kokusuz sıvı ilaçlama sonrasında sıcak deterjanlı su ile yıkandıktan sonra kullanılmalı.  Bu tür objelere sık sık temas edilmesi ve sonrasında da ilacın vücuda girmesini kolaylaştırması insan sağlığı için tehlikeli olabilmektedir.

Kokusuz sıvı ilaçlama ile ilaçlanan alanda detaylı temizlik yapmaya gerek yoktur. Titizlik anlayışıyla davranıldığından kapı arkalarındaki veya pervazlardaki haşere yumurtalarının ölmesi engellenmiş olur. Masa, dolap, televizyon gibi eşyaların nemli bir bezle silinmesi yeterlidir. Eda İlaçlama konu hakkında tüm bilgilendirmeleri yapmakta ve sizlere kokusuz, haşeresiz, böceksiz bir yaşam alanı sunmaktadır.  

 

 

 

 

kokusuz

Ülkemiz iklim ve coğrafi şartları gereği haşere çeşitliliğine açık bir bölgedir. Çok farklı türden haşerenin bir arada görüldüğü evleri, işyerlerini bilmekteyiz. Hatta tüm açık ya da kapalı anlarda haşere istilalarının yaşandığı bilinen bir gerçektir. Bu durumda böylesine zararlı bir canlı grubundan kurtulmak için mutlaka ama mutlaka ilaçlama yaptırmak gerekir. Ancak işlemin profesyonel ellerden olması da daha akıllıca bir davranış olacaktır.

 

Kokusuz sıvı ilaçlama kimlere yaptırılmalıdır diye soracak olursanız size tek önerimiz iyi bir ilaçlama firması ile anlaşmanız olacaktır. Kişiler genellikle bunun daha fazla maliyet getirdiğini iddia ediyor olsalar da aslında durum böyle değil.

 

Kokusuz sıvı ilaçlama firmaları desteği ile yapılacak olan ilaçlama yapılacak işlem başarısı nedeniyle kesin sonuçlar sağlayacaktır. Ancak sıradan ilaçlama yöntemlerinin kullanılması durumunda uygulama tekrarları yaşanacak ve tekrar maliyet ve süregelen sağlık sorunları olacaktır.

Öyleyse Kokusuz sıvı ilaçlama kimlere yaptırılmalıdır diye düşünmemek ve ruhsatlı bir kokusuz ilaçlama firması ile anlaşmak gerekir. Ya da daha basit bir yöntem önerelim. Yapmanız gereken tek şey firmamız Eda İlaçlama ile irtibata geçmeniz gerekecektir. Uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamızdan günün her saatinde destek almanız mümkün olacaktır. İstanbul’un her köşesinde hizmet veren firmamızın referanslarını inceleyebilir ve en doğru kararı verdiğinizden emin olabilirsiniz. Sağlığınız bizim için çok önemli.

 

 

 

 

kokusuzKokusuz sıvı ilaçlama da kullanılan kimyasal maddeler sağlık açısından hiçbir sıkıntı yaratmamalıdır. Aynı zamanda kokusuz sıvı ilaçlama yönteminde herhangi bir koku yoktur. Bu nedenle ilaçlama sonrası bir koku yayılmamaktadır. Tamamı ile birinci sınıf kaliteli çözüme en hızlı ulaştıran ilaçlar kullanılmaktadır. Kokusuz sıvı ilaçlama da su ile karıştırılma söz konusu değildir.

 

Kokusuz sıvı ilaçlama profesyonel kişilerce uygulandı kesin çözüm sunmaktadır. Etkisi hızlı bir şekilde kendini göstermektedir. Uygulamanın yapılmasından kısa süre sonra böcek sayısındaki azalış gözle görülür bir şekilde fark edilecektir. Birçok haşerenin temizlenmesinde etkili olan kokusuz sıvı ilaçlama sonucunda kesinlikle memnun kalacağınız bir yönetmedir. Bu yöntem uygulanmasında evden çıkmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kokusuz olduğundan nefes yoluyla size zarar verme ihtimali bulunmamaktadır. Sağlığınız açısından haşerelerden kurtulmanız gerekmektedir. Ama haşerelerden kurtulmak için çabalarken ilaçların zararlı etkilerine maruz kalmamak için kokusuz sıvı ilaçlama kullanılması mantıklıdır. Birinci sınıf ilaçlar kullanılmakta ve kullanılan ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından %100 onaylı olmalıdır. Onaysız ilaçlarla çözüme kavuşmanız mümkün değildir. Bu nedenle ilgili konuda detaylı araştırma yapmanız, doğru firma ile çalışmanız lehinize sonuçların oluşmasını sağlayacaktır.

Eda İlaçlama olarak ilaçlama da kullanmış olduğumuz kokusuz sıvı ilaçlarımızın tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Gönül rahatlığı ile haşerelerinizden sizi kurtarmayı sizi haşerelerden kurtarırken sağlığınıza zarar vermeyeceğimize dair garantiyi sunuyoruz.

 

 

 

İlaçlama gereksinimi duyulan alanların başına mutlaka gıda üretimi gerçekleştirilen bölgeleri eklememiz gerekmektedir. Bu tür bölgelerde genel olarak haşereler koloniler olarak görülürler ve kendi çabalarımız ile yok etmemiz imkansızdır. Bu tür durumlarda kesinlikle kokusuz ilaçlama firmaları desteği almak zorunludur. Ama nedeni belli olmayan bir gerçek var ki insanlar genellikle kendileri çözüm üretmeye çalışırlar. Bunun ana nedenleri arasında muhtemelen kokusuz ilaçlama fiyatları bulunmaktadır. Aslında görülen gerçek bu değildir.

Çünkü yapılacak ilaçlamada beklenen sonuç elde edilemeyecek ve bu durum ciddi bir prestij kaybına neden olabilecek tehlikeler doğuracaktır. Bunun maddi götürüsünü açıklamaya dahi lüzum yok. Bununla birlikte olası sağlık zararlarına yol açma durumu da cabası.

Kokusuz ilaçlama servisleri arayışı muhakkaktır ki zaten diğer yöntemde uygulama tekrarları yapılacağından hedeflenen rakamların çok daha üzerine çıkılacaktır. Bu nedenle ruhsatlı bir firma ile anlaşmak kesinlikle zorunluluk olmaktadır.

Kokusuz ilaçlama fiyatları konusunda en etkili çözümleri sunacak olan firmamız Eda İlaçlama servisinden görüş almadan ilaçlama yapmayın. Çünkü garantili ilaçlamanın tek adresi firmamız size olabilecek en cazip fiyatı sunacaktır. 24 saat faal olan firmamızın üstün desteğinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olmalıdır. Uzman ekibimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren bir ruhsatlı firmayız. Kokusuz ilaçlama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve en kolay kurtuluş yöntemlerini öğrenmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.