Atakent Böcek İlaçlama

Atakent Böcek İlaçlamaEda ilaçlama olarak Ümraniye ilçemiz ve civarına Atakent ilaçlama servisimiz ile kemirgen ( fare)  ilaçlama, haşere ( böcek)  ilaçlama ve temizlik hizmetleri vermekteyiz. İlaçlama hizmetimiz alanında eğitimli, uzman ilaçlama teknikerlerimiz tarafından profesyonel olarak verilmektedir. Tüm ilaçlama uygulamalarımızın ilaçlama kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama da kullandığımız tüm sıvı ilaçlar, jel ilaçlar, fare ilaçları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlardan oluşmaktadır. Uygulamalarımız haşere, kemirgen sorununa özgü ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. Her sorun üzerinde etkili olan ilaçlar ( insektisit-rodentisit) ile ilaçlamalarımızı yapmaktayız. İnsan ve hayvan sağlığı üzerinde zararı bulunmayan ilaçlarımızın uzun süreli kalıcılık özelliği mevcuttur.

Atakent böcek ve fare ilaçlama firmamız Ümraniye ilçemiz ve çevresi için günün 24 saati kesintisiz olarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Tesbih böceği ( top böceği)  ilaçlama, hamam böcekleri ilaçlama, bit böceği ilaçlama, akar ilaçlama, kertenkele ilaçlama, akrep ilaçlama, alman hamam böceği,  kırkayak ilaçlama, nem böceği ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama ( balıkçıl böceği ilaçlama), çıyan ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, fare ilaçlama, ev faresi ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, kene ilaçlama, tatarcık sineği ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, kurt ( nem böceği) ilaçlama, güve haşeresi ilaçlama vb gibi haşerein görüldüğü alanlarda ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, bahçe ilaçlama, okul ilaçlama, bodrum ilaçlama, kömürlük ilaçlama, oda ilaçlama,  otopark ilaçlama, mutfak ilaçlama, depo ilaçlama, villa ilaçlama, çatı ilaçlama, dubleks ilaçlama, şantiye ilaçlama, şirket ilaçlama, fabrika ilaçlama, imalat ilaçlama,  fırın ilaçlama, pastane ilaçlama, restoran ilaçlama, lokanta ilaçlama, otel ilaçlama ( vb alanlarda) yapmaktayız.

Atakent ilaçlama servisimize her türlü uçan ( sinek, arı, güve vb) , yürüyen haşere ve kemirgen ( fare türleri, sıçan) sorunlarınız için ulaşıp ilaçlama talebinde bulunabilir profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ekonomik, uzman  ve kaliteli ilaçlama için bize ulaşın.

Etiketler: