GÜVE BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

GÜVE BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

GÜVE BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

Evlerde görülen çok çeşitli haşerelerden bir tanesi de güve kelebeği olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu zararlının ortalıkta dolaşırken oluşturduğu görüntü dahi oldukça mide bulandırıcıdır. Özellikle gıda ürünlerine temas ediyor olmaları da ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Hatta fırın gibi ev aletlerinin içerisinde oluştukları sıklıkla görülen bir durumdur. Güve ilaçlama bu özellikleri nedeniyle kesinlikle profesyonelce yapılmalıdır. Çünkü kullanılan ilaçların olumsuz etkilerinin bu haşere ile mücadele aşamasında daha fazla görülmesi olağandır. Buna rağmen güve böceği mücadelesinde insanların hatalı ilaçlama yollarına gittiği biliniyor.

Güve ile mücadele aşamasında insanların nasıl mücadele edeceklerini değil hangi ilaçlama firması aracılığı ile uygulama yapmaları gerektiğini araştırmak daha akıllıca bir çözüm olacaktır. Bu doğrultuda size vereceğimiz en önemli taktik firmanın resmi yollarla kurulup kurulmadığının araştırılmasıdır. Ruhsat şartını yerine getirdiğini tespit ettiğiniz firmanın standartları yakalamış ekipmanlar kullandığından da emin olabilirsiniz. Ayrıca güve böceği ilaçlamak için kullanılacak ilaçlarında resmi sağlık kurumları tarafından onaylandığını da bu sayede öğrenmiş olacaksınız. Güve kelebeğinden kurtulma adına firma seçiminde dikkat edeceğiniz bir başka husus ise firmanın personelinin güveler hakkında ne denli birikime sahip olduğudur. Çünkü haşereleri iyi tanıyan kişilerin yapacakları uygulamalar başarıyı elde etmek adına da tam yetkin oldukları anlamı taşır. Bunun için firma referansları çok önemlidir. Mümkün ise sizlere sunulan referanslar ile görüşme gerçekleştirin.

Güve böceğinden nasıl kurtulurum diye endişeye sahipseniz firmamızı da arayabilir ve Türkiye’nin ilk ve tek garantili ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bizler bu garantiyi verirken arkamızda bulunan referanslarımıza güveniyoruz. Çünkü bizler eğitimli ziraat teknikerleri ile uygulama yapıyoruz. Eda İlaçlama olarak 7/24 saat çalışarak en doğru zamanda en doğru ilaçlamayı yaparak sizleri güve probleminden kurtarıyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun firmamızdan sabit fiyatlı ilaçlama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Artık güve böceği nasıl yok edilir diye endişe duymayacaksınız. Bizler size hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlı ilaçlama hizmetini sunacağız. Sağlığınızı ve gıda maddelerinizi korumak adına alabileceğiniz en doğru karar bizi aramak olacaktır. Biz sizlere bir telefon uzaklıktayız.

Evlerde en fazla görülen zararlılardan birisi olan güve, genellikle pencerelerden girerler ve uygun koşulları buldukları ortamlara yerleşerek yumurta bırakırlar. Çok hızlı ürüyor olmaları nedeniyle de bir süre sonra evde çok sayıda bu zararlının görülmesine sebep olurlar. En çok bilinen türü ise giysi diğer adıyla elbise güvesidir. Genellikle kapalı ortamlarda katlanarak uzun süre bekletilen giysilerin oluşan nem dolayısıyla güve böceği için ideal bir ortam oluşturması nedeniyle çoğalırlar. Bu nemli ortama yumurta bırakan güve kelebeği ardından dağılmaya başlar. Ayrıca gıda maddelerinin açıkta tutulması ve uzun süre kullanılmaması durumunda da güvelenme görülür. Türlerine göre farklı renklerde olabilirler ve asla güve ilaçlama yapmadan yok edilemezler.

Güve böceği nasıl yok edilir diye düşünmek yerine önlem almak daha mantıklıdır. Sineklik kullanmak ya da güvelerin geçebileceği kapı pencere kenarlarını iyi kapatmak iyi bir önlem olabilir. Ancak oluşmuş ise alınabilecek tek çözüm ise iyi bir ilaçlama firmasının desteğini almaktır. Güve böceği ilaçlamak asla kişisel yöntemlerle yapılmamalıdır. Aksi durumda özellikle gıda ürünlerine temas etmesi muhtemel ilaçlar kişi sağlığını da tehlikeye sokar. Genelde ardiye ya da mutfaklarda hatta giysi dolaplarında görülen bu haşere kalıcı hasarlara yol açabilir. Güve kelebeğinden kurtulmak için öncelikle ruhsatlı ve işinin uzmanı ekiplerden oluşmuş bir ilaçlama firması tercih etmelisiniz. Çok gizli ortamlarda bulunabilen bu haşereden amatörce ilaçlama yöntemleri ile kurtulmanız olanaksızdır.

Bizler Eda İlaçlama olarak alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli ilaçlama ekipleri ile çalışmaktayız. Bu sayede de sizlere garantili ilaçlama hizmeti sunabiliyoruz. Sağlığınızı korumak adına Sağlık Bakanlığı tarafından onayı verilmiş ilaçlar kullanıyoruz. Güve böceğinden nasıl kurtulurum diye düşünmeyin. Arayın bizleri ve hem kaliteli hem de hızlı ilaçlama hizmetinden yararlanın. Güve ilaçlama bizim işimiz ve bizler sizlerin sağlığınızı da konforunuzu da çok önemsiyoruz. İstanbul’da bulunan tüm ilçelere aynı fiyat ilkesi ile memnuniyet yayan firmamız artık Kocaeli ve çevresinde de güve ilaçlama gerçekleştirmektedir. Üstelik de 7/24 saat çalışarak ilaçlama yapılacak en doğru zamanı seçiyor ve en kesin sonuçlar elde ediyoruz.

 

Etiketler: