SUSAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

SUSAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

SUSAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Susam böceği olarak bilinen bu zararlı böceklerin gerçek adı Alman hamam böceğidir. Sadece şekli ve rengi susamı anımsattığı için bu adla anılmaktadır. Bu küçük susama benzeyen böcekler dünyanın her yerinde, yani her iklimde yaşayabilen bu böcekler, çoğunlukla kapalı ortamları seçerler. Ev ve iş yeri gibi iç mekânlarda sıklıkla karşımıza çıkarlar. Susam böcekleri, ısı ve nemi çok sevdikleri için evlerde genellikle banyo ve mutfaklarda rahatlıkla yaşar ve buralarda hızlı bir şekilde çoğalırlar. Tesisat boruları aracılığıyla bir daireden diğer daireye bile rahatlıkla geçebilirler.

Susam böcekleri evinizde bulduğu azıcık ekmek kırıntısı ile bile çok uzun süre hayatlarını idame ettirebilirler. Bu yüzden yerlerdeki ekmek karıntıları iyice temizlenmeli ve de mutfakta bulaşık tabak çanaklar ortalarda bırakılmamalıdır. Eğer eviniz susam böceklerinin uğrak yeri olmuşsa da mutlaka susam böceği ilaçlama işlemi yapılmalıdır.

Hızla çoğalan susam böceği, her defasında beş ya da altı kese yumurta bırakabilir. Bu keselerde ortalama 40 tane yumurta bulunur. Bu yumurtadan çıkan yavrular yaklaşık 100 günde gelişimini tamamlar ve yetişkin bir susam böceğine dönüşür. Büyüyen bu küçük susam böcekleri bir yıl kadar hayatta kalırlar. Bu da susam böceklerinden öyle hemen kurtulamayacağınız anlamına gelir. Evinizde susam böceği sorunu ile karşı karşıya kalmışsanız uzman bir susam böceği ilaçlama servisi acilen çağrılmalıdır. Çünkü bireysel çabalarla susam böceği ilaçlama hem sağlık sorunları yaşamınıza neden olacaktır, hem de bu küçük böceklerden kurtulamamanıza neden olacaktır.

Evinizde bir tane bile susam böceği gördüğünüzde hiç vakit kaybetmeden kaliteli bir susam böceği ilaçlama firması arayışına girmelisiniz. Piyasada, böcek ilaçlama işiyle uğraşan ve sağlıksız iş yapan pek çok kuruluş mevcuttur. Bu ilaçlama firmaları yan sanayi ürün kullanarak susam böceklerinin kökünü asla kazıyamazlar. Bununla kalmayıp sağlığınızla da oynayan bu şirketlerden kaçınmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Eda İlaçlama, sizlere en iyi hizmet garantisi veren bir şirkettir. Susam böceği ilaçlama işinde yapacağınız ön araştırma sonucunda karşınıza en güvenilir susam böceği ilaçlama şirketi olarak karşınıza Eda İlaçlama çıkacaktır. Firmamız uzman ekip kalitesi ve de Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla günün her saati hizmetinizdedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Etiketler: