SOLUCAN İLAÇLAMA

SOLUCAN İLAÇLAMA

SOLUCAN İLAÇLAMA

Solucan, genellikle toprakta yaşayan ve şekli yılanı anımsatan ve nemli ve sulu alanları seven omurgasızlar grubundan bir canlıdır. Solucanların pek çok çeşidi vardır, bazı solucan türleri insan ve hayvan vücudunda parazit olarak ble yaşayabilir.

Solucanlar, özellikle ve en yaygın bilinen şekliyle toprakta yaşadıkları için en çok bahçe ve evde solucan sorunuyla karşılaşılaşılır. Evlerin içerisine özellikle yağışlı havalarda sızarlar. Bahçede solucan varsa bu da ayrı bir problemdir. Bahçelerinizde itina ile yetiştirdiğiniz bitkileriniz solucanların ziyafeti olacaktır. Bitkilerin köklerinden sinsi sinsi yemeye başladıkları için ilk önceleri solucanların varlığından haberiniz bile olmayacaktır.  Bunun için solucan ilaçlama işlemi yapmanız gereklidir.

Evde solucan sorunu oluşmasında ise açıkta bırakılan yiyecekler tetikleyici olur. Bu sorunu çözmek için hemen temizlik işine girişecek; dolapları, fırın ve buzdolabınızı , kap kacağınızı özenle hijyenik hale getirmeye çalışacaksınız ama bu inanın işe yaramayacaktır. Evinizde gözle göremediğiniz ve temizlemek için ulaşamadığınız yerlerde solucanların küçük kurtçukları konuşlanmış olacaktır. Belli olgunluğa ulaştıklarında etrafa hızla yayılacaklardır.

Siz de solucan sorunu ile karşı karşıyaysanız vakit kaybetmeden köklü bir firmadan solucan ilaçlama işi için yardım almalısınız. Çünkü , solucan ilaçlama işi son derece uzmanlık ister. Sizlere hizmet veren solucan ilaçlama servisi en iyi ve etkili ilacı kullanmalıdır. İlaçlama işlemine başlamadan önce solucanların yoğun olduğu yeri tespit etmeli ve nerelerde yumurtalarının olabileceğini çok iyi tahmin edebilen profesyonel bir ekibe sahip olmalıdır.

Piyasada ve internette pek çok solucan ilaçlama firması ile karşılaşabilirsiniz. Sizler bu iş için mutlaka iyi bir araştırma yapacaksınızdır. Yaptığınız araştırmalar sonucunda Eda İlaçlama sizin karşınıza en kaliteli ve en güvenilir  solucan ilaçlama şirketi olarak karşınıza çıkacaktır. Firmamız uzun yıllardır sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Solucan ilaçlama işi uzman ekiplerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. İlaçlamada kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı Kriterlerine uygun ve % 100 orijinaldir. Kullandığımız ilaçlarımız aynı zamanda insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyeceği gibi bahçe bitkilerinize ya da evcil hayvanlarınıza asla zarar vermez. Bizleri günün her saati 7/ 24 arayabilir profesyonel ve güler yüzlü ekibimize eviniz ve bahçenizi huzur içinde ve güvenle teslim edebilirsiniz.

Etiketler: