Osmanağa Böcek İlaçlama

Osmanağa Böcek İlaçlamaEda ilaçlama Osman ağa ilaçlama servisi ile ekonomik ve profesyonel olarak böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama hizmeti vermektedir. 2004 yılından beri ilaçlama hizmeti veren Eda İlaçlama şirketi Osmanağa ilaçlama servisi ile bu bölgemize daha hızlı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Osmanağa ilaçlama firmamızda diğer tüm servislerimiz gibi kaliteli ve profesyonel hizmet için çalışmaktadır. Sektörde meydana gelen gelişmeleri yakın takip ederek kısa sürede uygulamaya geçirmekteyiz. Etkili ilaçlar ile böcek ve fare türleri üzerinde sorunları kısa sürede çözmekteyiz. Her alan için ve her böcek ya da fare türü için farklı ilaçlar kullanmaktayız. Çünkü her haşere ve fare için farklı ilaçlar çözüm sağlar. Etken olan ilaç içeriği farklıdır. Örneğin; hamam böceği üzerindeki ilaç akrep üzerinde etkili değildir.. Akrep haşere ilacı farklı içerikteki insektisitlerden ( ilaçlar)  oluşmaktadır.

Osmanağa ilaçlama servisi olarak hamam böceği, pire haşeresi, kalorifer böceği, bit, kene, lağım faresi, ev faresi, arı haşeresi, tahta kurusu, tahta kurdu ( ağaç kurdu), yılan, çıyan, kertenkele, kırkayak, karınca vb gibi tüm böcek ya da kemirgenler için profesyonel destek sağlamaktayız.

Ev ilaçlama, ofis ilaçlama, bodrum ilaçlama, çatı ilaçlama, bahçe ilaçlama, site ilaçlama, kömürlük ilaçlama, depo ilaçlama, fırın ilaçlama, lokanta ilaçlama, imalat ilaçlama, ardiye ilaçlama, anaokulu ilaçlama, apartman ilaçlama, mutfak ilaçlama vb gibi tüm açık ya da kapalı alanlarda garantili olarak böcek ilaçlama ve fare ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlamalarımız ziraat mühendislerimizin sorununuza özgü olarak hazırladığı ilaçlar ile ilaçlama teknikerlerimiz tarafından yapılır. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığı üzerinde, hayvanlar üzerinde herhangibir zararı bulunmamaktadır. Kaliteli, ekonomik ve profesyonel temizlik, ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bize ulaşın.

Etiketler: