Altunizade Böcek İlaçlama

Altunizade Böcek İlaçlamaSon yıllarda İstanbul da hem Avrupa yakası hem Anadolu yakasında hızla büyüyen ve şubelerine yenilerini katan şirketimiz yeni şubesi Altunizade böcek ve fare ilaçlama servisi olarak artık size daha yakın bir şubeden hizmet verecektir. Anadolu yakasında böcek ilaçlama, fare, pirekalorifer böceği, akrep, bit, akar, bitki biti, lağım faresi, ev faresi, karasinek, tatarcık sineği, sivrisinek, kırkayak, kertenkele vb  gibi haşerelerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. 2004 yılından tecrübe ve birikimle ilaçlama sektöründe her konuda uzmanlaşan şirketimiz düzenli eğitim alan personelleri ile Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak yaşam alanlarınızı böceksiz ve hijyenik bir ortama dönüştürmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Altunizade ilaçlama servisimiz uygun fiyat aralığı ve  garantili ilaçlama ile siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama veya fare ilaçlama yaptırmak için sizlerde ilaçlama servisimize ulaşabilirsiniz.

Altunizade ilaçlama servisimiz; ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, apartman ilaçlama, site ilaçlama, mutfak ilaçlama, bahçe ilaçlama, fırın ilaçlama, otopark ilaçlama, araba ilaçlama, oda ilaçlama, garaj ilaçlama, depo ilaçlama, şirket ilaçlama, restoran ilaçlama, gıda yeri ilaçlama, çatı ilaçlama, kömürlük ilaçlama, market ilaçlama, büfe ilaçlama, kapıcı dairesi ilaçlama vb gibi tüm açık ve kapalı alanlar için profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlamalarımız eğitimli personellerimiz tarafından haşere türü ya da kemirgen türüne uygun ilaçlar kullanılarak yapılmaktadır. Fare ve böcekler için kullandığımız tüm ilaçlar yasal ilaçlar olup insan ve hayvan sağlığını tehdit edici hiçbir unsur içermemektedir. Sizde garantili, profesyonel ve kaliteli ilaçlama ve temizlik hizmeti almak için bize ulaşın.

Etiketler: