BUHARLI İLAÇLAMA

BUHARLI İLAÇLAMA

BUHARLI İLAÇLAMA

Buharlı ilaçlama uygulaması, ülkemizde evlerde çok yaygın değildir. Buharlı böcek ilaçlama daha çok iş yeri, fabrika , imalathane gibi büyük boyutlu yapılarda uygulanmaktadır.  Buharlı ilaçlama, insan sağlığını tehdit edebilecek bir yapıya sahiptir. Kısacası , herkesin altından kalkabileceği bir iş değildir. Böcek ilaçlama buharlı yöntemle yapılacaksa kesinlikle ve kesinlikle uzman ve bilir kişilerden oluşan bir ekip tarafından yapılmalıdır. Uygulama esnasında, ilaçlama yapılan yerlerde hiçbir canlı olmamasına dikkat edilmelidir. İlaçlama sırasında, eğer varsa açıkta bulunan yiyecek ve içecekler ortalıktan alınmalı; son derece korunaklı yerlerde muhafaza edilmelidir. Aynı zamanda evcil hayvanların tahliye edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Böcek ilaçlama işleminin ardından ilaçlama yapılan alan yaklaşık üç saat kapalı tutulmalı ve hiç kimse bu mekâna girmemelidir. Bu sürenin bitiminde ise ortalama bir saat kadar ilaçlanan alan havalandırılmalıdır. Bu işlemleri bir kişi girip yaparsa daha güvenli ve sağlıklı sonuç alınacaktır. Buharlı ilaçlama sistemi son derece etkili bir sistemdir.

Buharlı ilaçlama sistemi, tüm haşere ve böceklerin kökünü kazımakta tercih edilebilecek pratik bir yöntemdir.  İlaçlama sırasında oluşan buhar sis parçacıklarına benzetildiği için Sisleme yöntemi diye de adlandırılan buharlı böcek ilaçlama ülkemizde çok da yaygın kullanılan bir yöntem değildir. Açıkçası , sisleme ilaçlama işi ile ilgilenen firma sayısı yok denecek kadar azdır. Piyasada var olan firmaların pek çoğu ise bu metodun nasıl uygulanacağını bilmemektedir.

Haşere ve böcek ilaçlama işi son derce uzmanlık isteyen bir iştir. Ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Bu yüzden Eda İlaçlama şirketi piyasada oluşan açığı kapatacak derecede sizlere,  kaliteli bir şekilde buharlı böcek ilaçlama servisi sunmaktadır. Eda ilaçlama , sizlerin ve evcil hayvanlarınızın sağlığı için , tam güvenlik tedbirlerini alarak işe başlar. Ayrıca, kullanılan haşerat ilaçları, Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun ilaçlardır. Sizler, Eda İlaçlama firmasına , yedi gün yirmi dört saat ulaşabilir ve zaman kaybetmeden ev ve iş yerlerinizdeki istenmeyen tüm canlılardan en kısa sürede kurtulabilirsiniz. Kalitemize referanslarımız aracılığıyla teminat verebiliriz.

 

Etiketler: